Kterou nabijecku auto a moto baterií

Od: Datum: 03.11.12 20:36 odpovědí: 9 změna: 04.11.12 21:56

Chci se koupit nabíječku abych s ni mohl nabijet baterky do auta i do motorek a potreboval bych poradit ktera by byla vhodna, na motorce mam baterku okolo 10 ah a u aut okolo 55ah.

Mam trosku problem ze i motorky mam olovenou baterku a u skutru gelovou tak se chci jeste zeptat zda pujdou stejnou nabijeckou nabit obe. Diky za rady

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.11.12 20:42

Doporučuji inteligentní nabíječku z Lídlu, mívaji ji v akci za cca 500,- Mám taky, nabíjím auto i motorku. Jinak ve skutru geovku určitě nemáte, max. bezúdržbovou s kyselinou v rouně.

Ohodnoceno: 1x

Od: mrokic
Datum: 03.11.12 20:49

Diky za radu, nevite nahodou presny nazev nabijecky? takze kdyz tam tedy nemam gelovou ale bezudrzbovou tak by tedy nemel byt problem nabit ji touto nabijeckou?

Datum: 03.11.12 20:50

Ano může mít AGM, ale může mít opravdu i gelový aku.

Od: mrokic
Datum: 03.11.12 20:59

Pokud jsem dobre hledal mela by to byt tato http://nabijecky-a-startovaci…lid-1k01/specifikace/#section

myslite ze se nekdy v nejblizsi dobe objevi v lidlu nebo ji mam koupit tady?

Datum: 03.11.12 22:57

jasné, s nabíjeckou z lídlu se da nabíjet i normál i gelovka. Nedávno ji měli v akci. Záleží na vás, jestli si počkáte anebo připlatite a koupíte podobnou dražší.

Od: lidl
Datum: 03.11.12 23:33

to je rada, cekat na nabijecku z lidlu, jedina na svete , modlit se aby byla znova v AKCI *haha*

Od: nu*
Datum: 04.11.12 19:08

v Lidu je za 499,- Kč, nemohl jsem jí sehnat, tak když jsem se tady dočetl že je v akci, následující den cestou z Prahy do Plzně jsem zastavil u každého Lidlu a nakonec jsme jí objevil v Rokycanech, bylo jich tam asi 20 kousků

Od: watta97*
Datum: 04.11.12 21:56

Já si koupil nabíječku BOSCH C3 a jsem s ní naprosto zpokojen nabijí akumulátory 6V 1.5-14Ah a 12V 1.5-120Ah typu WET, GEL, AGM, VRLA.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.