Alu kola a jejich ET

Od: Datum: 19.05.17 11:40 odpovědí: 7 změna: 20.05.17 10:24
Dobry den mam renaulta megane 3.coupe a mam tam 17alu et39 ale jsou zastrceny a ted muzu mit 18 krasny kola a et 35 myslite ze to bude hodne vylezle ven?Moc dekuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.17 11:48
Jaký kola a disky máš napsaný v techničáku?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.17 12:08
17 et 39 ale na tp.tam je zaklad a policajti na tp.nevozim sebou takze vi prd ne a stk to je prezuju
Datum: 19.05.17 12:19

nechápu, proč se tedy ptáš? dej to tam. jsou to 4 mm. do lemu, což je téměř neviditelné. klidně si tam dej 20ti palcové, když se ten TP nevozí u sebe. je to každého věc. až bude ev.průser, tak si to musíš obhájit

Datum: 19.05.17 18:25

Ano velké ORV se nevozí ale schválně jak dlouho si myslíš že jim bude (policistovi na cestě) trvat než si zjistí Tvoje curiculum vitae a totéž vše o autě? Pokud bude chtít tak si toto zjistí do max 5 minut a pak Tě pošle na STK a seš víš kde? Ale je fakt že toto je minimální změna že si toho ani nevšimnou.

Když jsem měl nehodu a jen jsem od policie potřeboval pro vyproštění vyregulovat dopravu.žádná škoda se nekonala, přijeli vyregulovali dorpavu a pak než mi auto naložili na odathovku- sdělil mi na základě RZ o autě vše -kdy jsem jej na sebe napsal od koho , sdělil VIN ...

doplněno 20.05.17 12:50:

Honzo já jen píši o tom že při kontrole to -POKUD BUDOU CHTÍT- to zjistí velmi rychle!

Jinak pokud poj.zjistí že máš na autě jiné pneu,disky atd tak budou zkoušet snížit plnění a bude jen záležet na každém viníkovi či poškozeném při DN jak se dokáže bránit

Datum: 20.05.17 10:01
S jinym ET jezdim 10roku. Nikdy to nikdo neresil , mam to jine o 2mm. Pojistovna resi jen vzorek , rozmery pneu a to je vse. V pripade soudniho sporu ET o 2mm nemuze zmenit rizeni auta.

Datum: 19.05.17 12:17
Pokud to neni extrem tak neres et. To nikdo resit nebude. Jinak tohle je v mm , takze 4 mm nepoznas a 35mm je nejbeznejsi ET.

Od: jmlc®
Datum: 20.05.17 10:24

ET neřešte, ale mít v TP kola 17" a dát si tam 18" je na odeslání na STK a zrušení technické způsobilosti...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.