Neznámý konektor u golf 3

Od: Datum: 15.02.17 16:20 odpovědí: 3 změna: 16.02.17 05:30

Nevíte prosím od čeho je tento konektor u pojistek v golfu III? Nevím si rady odkud to mohl vypadnou, díkySeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.17 22:38

A jste si jistý že byl zapojený?Funguje všechno?Jestli jo tak to neřešte,ono se někdy natahají dráty na nějaké spotřebiče (na vyšší výbavu) a poté zůstanou takhle vyset.Třeba airbak,vyhřívání sedaček atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: danikfrenek
Datum: 16.02.17 05:30

Je to konektor airbagu. Stejný jako u Felicie. ŘJ je na středovém tunelu pod kobercem před řadičkou a vede z ní svazek vždy v plné výbavě. Dle výbavy se nákóduje počet pyropatron s bagy a nevyužité konekotry dle výbavy se uvážou jak jsou ke svazku a schovají. Nic tam nezapojujte. Popř. zapojit pytel spolujezdci a zapnout (aktivovat) v řj, ale tuším, že jako u Feldy příjdete o odkládací schránku na věci. Místo něj je ten pytel.

Koncern VW jiné konektory nepoužíval v té době. Protikusy mají zkratovací propojky, které piny v konekotru propojí při vyjmutí samce ze samice konektoru a bezpečně pyropatronu prolemují. Proto jsou tyto konektory jedinečné a nedají se zaměnit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: danik23555
Datum: 16.02.17 05:12
Je to konektor pro připojení airbagu. Nikam to nezapojujte. V ECU airbagů se nakóduje airbag spolujezdce a pak se sem airbag připojí (patrona s pytlem). Dle výbavy tedy je využit a nebo nní. Svazek je vždy pro full výbavy a tak je někdy nezapojen.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.