Pokuta v Německu?

Od: Datum: 04.02.17 12:06 odpovědí: 5 změna: 05.02.17 11:19

Zdravím, potřebuji poradit , jak a kde si mohu zjistit jestli mám v Německu nějakou pokutu?Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.17 14:11

Skúsiť najprv Českú políciu,potom nemeckú.

Ohodnoceno: 0x

Od: nnnnnnnnnnnnnnn
Datum: 04.02.17 15:00

Proč to chceš zjišťovat?

Datum: 04.02.17 15:18

vyfotil mě radar

Od: mmmm
Datum: 04.02.17 17:37

také jsem tam byl vyfocena nic mi nepřišlo a jezdím tam vesele dál...pokud to bylo na přestupek zjistí německá policie od české podle spz adresu majitele a pošle do čr výzvu k zaplacení pokuty

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.02.17 11:19

Achci, menší pokuty většinou nezašlou, ale dají do své evidence. Jel jsem před lety služebně s pěknou dámou, která měla krásné BMW, to byla divoch, plyn, brzda, řadicí páka, připadal jsem si jak na tréninku v Sosnové i když byla o generaci starší, dovolil jsem si dotaz, proč nejedeme přímo na Pomezí to mě chcete v těchto kotárech znásilnit. Dáma odpověděla, tam mě naháněli, jak registrují moji RZ už se naparují, parkrát jsem zaplatila za rychlou jízdu, jednou jsem poldovi tykala za 600 Eur, po další pokutě jsem při odjezdu zvedla prostředníček a bylo to za 2000 Eur, tak si radši zajíždím, nějak si na mě zasedli. Řekl bych, že jsou Němci na naše mistry volantů důslední.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.