Kolik stojí roční údržba autobusu?

Od: Datum: 02.02.17 16:36 odpovědí: 5 změna: 02.02.17 19:08

Kolik Kč tak přibližně stojí údržba autobusu? Mám na mysli klasické staré karosy řady 700.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.17 17:09
Jde o to, jak moc se sype.
700 bych tekl tak do 50 000,- pokud se nic nerozbije.
Nové SORky cca stejně. Jen je na nich stále co spravovat.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.02.17 18:08
Sedmikila jsem měl rád, ale dnes bych do toho nešel. Uvědomuješ si, že to je technologie z konce 70 let?
Ohodnoceno: 3x

Datum: 02.02.17 18:24
Hodne , jsou to jiz vraky. Ty autobusy jezdili cely den , v lete , zime. Kastle dostavala grady , motor ma najeto nakych milionu.
Mozna tak na veteranske znacky.

Od: akym®
Datum: 02.02.17 18:41

Se nedoplatíš. Už před 15 lety to bylo na obden v dílně. Motory po GO – do roka tlačí vzduch do vody a je po něm, kompresor taky 1 do roka, do šasi když se podívají na STK, najdou určitě praskliny, svislé klouby... Blbě to topí (zarostlé potrubí a radiátory), ale dobře se s tím jede, když to jede.

Ohodnoceno: 2x

Od: fik
Datum: 02.02.17 19:08

Hodně by záleželo jestli by jsi si opravy dělal sám nebo se známými,nebo by to jezdilo na servis někam do opravny. Musíš vzít v potaz,že autobus není auto,autobus si nikdy nekoupí nějaký stařík aby s tím jezdil k doktorovi a takový auto je pak zachovalý i po 30 letech. Autobus jezdil denodeně,v každým sajrajtu,s různými řidiči kteří s tím různě zacházeli,ty stroje toho zažili nesčetně. Bude to mít nalítáno při nejlepším k milionu kilometrů. Kastle bude v pokročilým stádiu rozkladu,motor bude pravděpodoně vyžadovat generálku,nápravy po smrti. Investice hodně velké

Jinak to nemění nic na tom že tenhle autobus je legenda,když si vzpomenu na ten typický zvuk jak jsem s tím jezdil do školy

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.