Český manuál na autokameru

Od: Datum: 28.01.17 11:19 odpovědí: 2 změna: 30.01.17 17:29

Dobrý den, potřeboval bych sehnat český manual na autokameru RVC 3600. Nemáte ponětí kde by se dal objevit. Jedná se o couvací kameru z r.2009. Díky za pomoc. Václav

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.17 13:17

Alespoň v jiných jazycích máte? V češtině asi nenajdete...co potřebujete zjistit? Nějaký problém s kamerou?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.17 17:23

Zdravím. V češtině návod nemám, mám jen v němčině, francoužštině ... A pak je u toho spousta obrázků ale není z toho zřejmé o co přesně jde. Zajímá mě umístění vysílače, způsob jakým se seřizuje displej a takové ty drobnosti na které časem přijdu sám. Třeba dosah kamery, úhel záběru, zda je možnost snímat prostor za vozem kamerkou umístěnou uvnitř vozu. Měla by být umístěna nad SPZ ale kvůli nenechavcům bych volil raději umístění ve voze. S kamerkou zatím vůbec žádný problém není, snad je to i tím, že ji mám zaparkovanou novou v krabici.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.