Prodej a koupi ojeté auto

Od: Datum: 27.01.17 07:19 odpovědí: 2 změna: 27.01.17 16:47

Dobrý den. Budu prodávat ojeté auto co předložit a jaké mne čekají poplatky? Budu kupovat auto ojeté jaké poplatky zaplatím? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mmmmmmmmmmmmmmm
Datum: 27.01.17 15:48

pokud chceš za auto, které si prodal uhradit nějaký poplatek, nohu sem napsat číslo svého účtu...kolik jsi ochoten poslat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 27.01.17 16:47

Prodej: Kupující si prohlídne auto, zaplatí, podepíšete kupní smlouvu. Pak s kupujícím zajedeš na evidenčku, tu zaplatí. Pak zajdete udělat přepis, ten taky zaplatí. (nebo ti předá ověřenou plnou moc). Předáš mu doklady k autu. Pak oznámíš pojišťovně změnu vlastníka a ta ukončí povinné ručení..

Koupě: s prodávajícím zajedete na evidenčku atd. Pak hned zařídíš povinné ručení. Přepis buď hned společně, nebo ti předá ověřenou plnou moc a techničáky. Podle stavu výměna komplet náplní + filtrů a rozvody + mít rezervu na zamaskované mouchy.

Na sliby že přepis zařídí, plnou moc pošle atd. nepřistoupit, stejně tak nevěřit že pojistku nechá ještě týden. Přepis 800,-, evidenčka ca 400,-

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.