Ojeté auto

Od: Datum: 26.01.17 19:32 odpovědí: 10 změna: 27.01.17 09:02

Dobrý večer. Chtěl bych si koupit auto za 40000kč. Je lepší přes auto bazar nebo raději soukromě? Jaké mne čekají poplatky? Je lepší když má auto servisní knížku? Jaké jsou vhodné značky ohledně poruch? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.17 19:56

Je jedno zda-li přes Bazar nebo od Pepíka z Horní Dolní . Lepší je znát DOBŘE daný model auta-jeho typické vady (pokud má) a ten si sám důkladně prolézt,projet ...nebo mít nezávislého mechanika pkd autům nehovíte.Serviska lze padělat.Osobní zkušenost koupil jsem od fandy a klubmena dané značky a modelu co přešel na ńovější model a vše co sdělil sedělo (navíc jsem dosti znal daný model)

Poplatky za změnu jsou -evidenční kontrola (jak ,kde) cca200kč a výš nebo celá technická (pokud je technická na rok a méně doporučuji raději celou a být u ní! tato cca1000kč a výš ( v Třeboni ,loni prosinec -2000kč-emise + TK),Další je 800 při zápisu změny a k tomu může být 3000-5000-10 000 kč ekopoplatek.potom ještě minimállně povinné ručení .Pak mohou nastoupit další poplatky-doplnění povinné výbavy, výměna náplní a rozvodů...

Ohodnoceno: 0x

Od: autozactyricet
Datum: 26.01.17 19:57

Za 40 000,-Kč je pomalu všechno vrak s poruchama.Značka auta? - kdo to řekne na 100% které bude méně poruchové za tu cenu? Servisní knížka je jen pár cancourků papíru,které se dají stáhnout z netu a dopsat.Je to sázka do loterie - dají se koupit kvalitní stejně jako ,,načančanej,, vrak.

doplněno 26.01.17 21:02:

staré,ale pořád platí - http://www.auto.cz/pozor-na-s…alsuji-tady-jsou-dukazy-70552 - servisní knížka je nula bez ničeho.Jeden AAutobazar vám dokonce k starému vozu dá úplně novou servisní knížku.Co z ní asi tak potom poznáte? Na Fo. Meg. jsem si ji udělal doma sám na barevné tiskárně včetně VIN apod. abych měl přehled co se kde v servise dělalo.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.01.17 20:46

To je jeden a půl výplaty maximálně, můj starý příbuzný má názor, to jako při budování komunismu, když jsem koupil plečku za 3 tácy

Od: cetrojak
Datum: 26.01.17 20:54

Za tu cenu bych vzal toto http://www.sonux.cz/show-100/…pk7/i-i36855/PEUGEOT_306.html nerezaví to spolehlivé a pohodlné.

Datum: 26.01.17 21:08

To je právě ta leštěnka bez čmouhů.Se to leskne jak psí kou*le jen kvůli focení.Po 146 000 km bez škrábance.Děkuji já teda nee.Za deset a zítra si to koupím na nákup.

Datum: 26.01.17 21:12

přesně a interier je beztak zmaštěný olejem... jako nové :D

Datum: 26.01.17 21:29

Jo,volant skoro jak novej,návleky na pedálech taky,. ,,Gula,, šajtrpáky vypadá taky pěkně.Br - to je hnus na hejla.Chudák kdo si to koupí - to bude jak ženská ( nahoře huj a vevnitř fuj.) . Ale tipuju že dobrej dovoz zvenku,nějaká pěkná oprava,novej techničák bez majitelů předtím,pár (stačí dva roky) provozu v ČR - první byl Ing. a druhej MUDr.

r.v. 2001, najeto 146000 km si to vydělte kolik to fáro měsíčně jezdilo

Od: cetrojak
Datum: 26.01.17 21:56

tyto vozidla si nepořizovali obchodní cestující, ten nájezd může odpovídat, chce to samozřejmě vzít sebou odborníka a auto prohlídnout a projet. Můžete mít pravdu i vy ono by mne to v tomto státě ani moc nepřekvapilo(stočené kilometry + skryté vady), Každopádně jsou to auta dobře a lacině servisovatelná a ještě poctivě vyrobená což už v dnešní době není běžné. Cena je trochu přemrštěná ale na druhé straně můžetoto auto ještě10 let bezproblémů sloužit.

Datum: 27.01.17 09:02
Když se ti na to podívá někdo, kdo tomu rozumí, proč ne. Osobně bych se u kombajna bál toho že v něm někdo vozil ob den z práce tři čtvrtě tuny dřeva, takže prvně bych kontroloval stav zadní nápravy. Na to jsou citroeny a pažouti v tomhle věku nejčastěji nemocný. A když už pod to nekdo poleze tak samozřejmě stav brzdových trubek a katalyzátoru. Myslím že to je tak o 15 tisíc dražší než by mělo být ale když jim to někdo dá...
.

Od: lll*
Datum: 27.01.17 06:53

7

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.