Prodej auta

Od: Datum: 26.01.17 13:25 odpovědí: 7 změna: 02.02.17 12:56
Dobrý den v říjnu jsem uzavřela dohodu o autě,ze ho budu mít v pronájmu do té doby než ho splatim v mes.splatkach pokud se opozdim ze splatkou vše propada tudíž jsem radne platila uhradila jsem 20000 plus v lednu zaplatila i pojistku,ale auto od října jsem ani jednou nepouzila neboť nebylo vydáno spis majitel ho nadále pouzi al či používá pro svou potřebu,takže jsem odstoupila od smlouvy a nyní mi nikdo nechce jiz vrátit ani korunu co jsem uhradila jde o bezduvodne obohacení nebo co mohu dělat?dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krtek6
Datum: 26.01.17 13:29

vskutku zajímavá smlouva...*sok* a co se tam píše o vrácení penez v případě odstoupení? to nikdo netuší..ale platit někomu za něco co nemam...to je dobry tedy

Ohodnoceno: 0x

Od: melinka
Datum: 26.01.17 13:37
Je jasne pokud by šlo o cizího je to hloupost o to ohrsi ,ze je to v rodině ve smlouvě je pouze pokud bude byt to jedna splatka neuhrazena vše propada což splatky byly do ledna radne placené auto jsem nikdy nepouzila neboť mi nebylo vydáno a když jsem sdělila ze se budu stehovat tak auto nevydaji pokud nebude zaplacene takže jsem odstoupila proč platit co nevlastním ani co bych si mohla sebou vzít presto mi peníze již nevrati
Od: krtek6
Datum: 26.01.17 13:42

tak v tom případě je to nedokonalá smlouva a jednostranná...i tak máme málo informací k posudku...chtělo by to sken a zakrýt osobní údaje...potom budeme chytřejší

Od: melinka
Datum: 26.01.17 13:44
Mohu ofotit v sobotu a poslat vám to na e-meil pokud mi pošlete do mého e-meilu
Datum: 26.01.17 13:48

Dobrý den, melinko,

bez podrobného prostudování smlouvy nelze dát správnou odpověď. Vezměte si smlouvu, dojděte za právníkem, on jí nastuduje a navrhne řešení.

Datum: 26.01.17 14:40

Nestačím se divit, jak jsou lidé hloupí...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.02.17 12:56

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.