Otevírání auta bez klíče

Od: Datum: 25.01.17 16:43 odpovědí: 20 změna: 07.02.17 14:13
zajímalo by mně, kdo z vás v životě nějaké auto bez klíčku odemkl.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.17 16:48

Felicii - svojí

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.01.17 16:54

Těch aut už bylo mnoho a různých značek, není auto, které nejde odemknout, jsou jen lidé, kteří to neumí a nebo neví jak.

Od: bate
Datum: 25.01.17 16:55

U Škody 120 to šlo s odpovídajícím přípravkem bez větších problémů a u Škody MB 1000 údajně také. Návod jak na to tu ale zveřejňovat nebudu. Nejednalo se ale o násilné odemýkání auta z poškozením zámku nebo dveři.

Datum: 25.01.17 17:00
Škodu 120 drátem, Felicii provázkem

Datum: 26.01.17 16:39

pokoušel jsem se felicii otevřít jakýmkoliv způsobem,ale nepodařilo se mi to,i když jsem měl výhodu 3 cm staženého okénka za řidičem.Zámkové kolíčky nadzvednout nejdou.Páčka na vnitřní kliku také ne.Prostě rád přijmu radu,jak by to případný zloděj dokázal.Podotýkám,že jde o Feldu kombi s dálkovým ovládáním zámků.Ztracené klíče mě uvedly do totálního zmatku.

JABRAKA

Datum: 07.02.17 08:41
Takhle ;)

doplněno 07.02.17 08:42: Proč by nešly nadzvednout kolíčky?

Datum: 07.02.17 10:00

Protože tenhle systém je tak profláknutej, že se začaly prodávat komínky, které utvoří okolo kolíčků límec a smyčka potom nejde nasadit. Další způsob byl přes páté dveře. Šroubovákem v jistém místě se prorazil plast u zámku a...

Táhlo na pátých dveřích mám demontované, otvírám jen bowdenem, na dveřích komínky, kudy tedy dovnitř?!

doplněno 07.02.17 12:29:

No právě, "potřeboval jsem se dostat do té naší". Já naštěstí zatím ne. Člověk si dá tu práci, aby do toho nevlez inteligentní zloděj, tím pádem ani inteligentní majitel a pak se najde hovado s cihlou.

S tím drátem to asi neklapne, drát se buď sveze nebo narovná. Nebo je to rukama . Komínek zde.

Datum: 07.02.17 10:03
To nevím, já se potřeboval dostat do jedné konkrétní (naší), mimochodem byl to rok 99 a komínky neměla ;) provázek posloužil dobře a víc to neřeším.

Datum: 07.02.17 10:17

Stačí na provázek místo smyčky přidělat drát ve tvaru C. Tím lze potom chytit na kolíček stejně dobře, i když jsou tam ty komínky.

Od: pest®
Datum: 25.01.17 19:31
Já běžně Zetora, když jsem ještě neparkoval doma a zapomněl jsem si vzít klíčky. Drát byl na statku vždycky nějaký :-D

Od: patronkaa
Datum: 25.01.17 19:44

Já ano a bylo to docela napínavé. Byli jsme s přáteli na pivku a pánovi někdo odcizil bundu, ve které měl klíče od auta. To by tak zlé nebylo, ale v tom autě byl zavřený pes. Zkusili jsme přemluvit strážníky, skutečně přijeli a zkoušeli drátem dveře otevřít. Když se jim podařilo akorát utrhnout těsnění, požádala jsem je o ten drát, jedním pohybem jsem dveře otevřela a psa osvobodila. Pak jsem se ale rychle pakovala pryč, protože by mi asi nevěřili, že to byl můj první pokus... :)

Datum: 25.01.17 20:30

Já tak akorát žigula. Ale toho šlo otevřít i zapalovačem. Poslední pokus - dvojková Fabie nebyl úspěšný. Potřeboval jsem vylovit zabouchnuté klíče na přední sedačce. Odtažení vršku dveří proběhlo OK, ale klíč se nepodařilo vylovit. Jako zloděj bych umřel hlady.

Od: axus®
Datum: 26.01.17 07:54

Bez klicku odemykam pokazde, kdyz jdu k autu.

Rekl bych, ze v dnesni dobe to neni nic vyjimecneho.

Od: lego®
Datum: 26.01.17 09:22

Skoda 120 a Skoda Fabia.

Od: jezevec*
Datum: 26.01.17 09:26

Jednou jsem si zabouchl auto. Seat ibiza. Zavolal jsem "odbornou firmu", za chvilku přijel osel, kterej na hulváta narval mezi horní hranu dveří a střechu dřevěnej klín, vzniklou mezerou sáhl dovnitř drátem s očkem a vytáhl čudlík. Za dvacet vteřin bylo po všem, já mu dal osm set a bylo... Podotýkám, že to bylo někdy v roce 1996, kdy se za ty prachy daly natankovat dvě plný nádrže... :-D

Datum: 26.01.17 17:08
Když jsem byl malej a my měli felicii, podařilo se mi ji odemknout špalkem od ledňáka

Datum: 26.01.17 17:45

Já každý den svoje ... má čtečku otisků prstů místo zámku ...

Jinak staré ... tak samozřejmě felda, favorit a obecně všechny staré pomocí drátu nebo struny ... starý golf a jeho vzduchové zámky pomocí balonku ..

Od: ja1
Datum: 26.01.17 18:11

Svojí Škodu 120 se zabouchnutými klíčky už moje sestra uměla otevřít před úřadem obyčejným kancelářským pravítkem, jsem jí to naučil, (to lidi koukali*smich*), svého favorita taky se zabouchnutými klíčky jsem si kdysi otevřel ohnutým drátem. Žigulíka jsem taky kdysi šel odemknout ohnutým drátkem.

Datum: 07.02.17 08:20

Bez násilí Škodu 120. Pravítkem nebo hřebínkem to šlo rychleji, než klíčkem.

A potom jakékoliv vozidlo. Dveře už však potom nešly zavřít... Ale majitelům to nevadilo. Byly rádi, že jsme je dostaly ven. Bavím se teď o hasičské vyprošťovací technice, ta si poradí s čímkoliv... :-D

Datum: 07.02.17 14:13

Felicii z roku 1964. Stačilo odepnout kousek plátěné střechy a normálně otevřít vnitřní kličkou. :-D

A taky barkase B1000. Ten měl tak vyběhaný zámek, že šel odmknout jakýmkoliv placatým přdmětem příslušných rozměrů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.