Blikání kontrolky motoru

Od: Datum: 13.01.17 18:25 odpovědí: 3 změna: 13.01.17 18:41
Dobrý večer.chtěl bych se zeptat mám ford focus combi 2003.a už delší dobu se mi občas stalo že se mi rozsvítila kontrolka motoru když jsem při rozjezdu přidal více plynu nebo když jedu a auto má málo otáček.jo a na technický jim nešli změřit emise.ale technickou auta má.jde mi o to jestli s tím můžu jezdit po odpojení baterie vždy kontrolka zhasne a je klid asi na měsíc.ale teď jsem si všiml že ta kontrolka tak publiková ale nikdy nesviti naplno a toto se děje jen ráno to problikavani.myslíte že to může být nějaké čidlo někdo mi říkal že je to lambda sonda můžu se zeptat jestli tato sonda hodně důležitá?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.17 18:27

U Fabie to dělala špatná lambda sonda, co je zastrčená ve výfukovém systému, mělo by to souvislost s emisemi. Zkusil bych rozpojit, prostříkat kontaktolem a zas zapojit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.01.17 18:38

Tieto sondy sú na snímanie výfukových plynov a podľa výsledkov sa upravuje zmes benzínu.Ak sú nefunkčné tak nevyjdú emisie.No môžete mať vadný aj katalyzátor.

Datum: 13.01.17 18:41
At si nekdo rika co chce, chce to hlavne napojit na diagnostiku a vycist co presne vidi RJ za chyby.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.