Přestalo mi fungovat centrální zamykání

Od: Datum: 13.01.17 07:32 odpovědí: 5 změna: 13.01.17 08:53

Dobrý den,

mám auto Opel Corsa. V autě je doinstalováno centrální zamykání KEETEC CZ 100. Přestalo mi fungovat od chvíle kdy jsem mačkala na ovladači otevřít a zároveň tahala kličku u dveří řidiče že si otevřu. Povedlo se mi to udělat přesně zaráz. Dveře u řidiče zůstaly zavřené a všechny ostatní se otevřeli. Od té chvíle nejde auto zamčít. Dálkový ovladač vysílá signál po zmáčknutí a příde mi že dorazí až do řídící jednotky (je slyšet že v tom vždy cvakne, dělalo to od začátku co jsem to auto koupila od předešlého majitele to cvakání) ale dál se nic neděje. Dveře stále nejdou u řidiče otevřít a ostatní nejdou zavřít. Chtěla jsem se tedy zeptat zda s tímto nemá někdo zkušenost a poprosit o radu co s tím.

Děkuji M.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rqwope*
Datum: 13.01.17 08:04

A má to auo takovej ten čudl co vylejzá ze dveří když se odemyká a zalejzá když se zamyká? Zkusil bych s nim zacvičit, preventivně i u spolujezdce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 13.01.17 08:18

Právě že nemá. Všechny čudle vyrvali když montovali ten central.

Datum: 13.01.17 08:36
Zámek ve dveřích je zaslepeny? Jestli ne tak otocenim klice taky nereaguje?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ma*
Datum: 13.01.17 08:44

Je zaslepený.

Datum: 13.01.17 08:53

Podle zvuku ve dvěřích uslyšíte, jestli servo motor spíná. Osobně si myslím, že bude problém jen v povoleném spoji mezi servomotorem a táhlem. Servo tak není schopné přenášet sílu pro otevření/zavření. Je to docela častá závada u dodatečně montovaném CZ.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.