Palivový filtr

Od: Datum: 06.03.17 13:06 odpovědí: 4 změna: 06.03.17 17:55

Měl bych vyměnit paliv filtr na autě s 1.9tdi, nevíte na kolik km filtr vydží, resp.po jakém ujetí km se měni? Zvladně to servisák (když ho překvapím) udělat výměnu na počkání? Díky za info.. V obchodě mají paliv. filtr mají meile za 295,-

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mnd®
Datum: 06.03.17 13:38

Na jaké značce auta? ,,Překvapíte,, jakého servisáka,kde? Jestli ten filtr fakt musíte měnit a máte ho koupenej,tak to zvládnete sám.Jestli někam přijedete a ,,překvapíte,, servisáka s výměnou filtru na počkání tak si počkáte cca tři hodiny minimálně a to si nechají zaplatit.Hodina jak kde cca dvě stovky,ale práce samotná dvacet minut.Nedívejte se v meile že to mají za 295,- .Taky ten ,,překvapený servisák,, může říct,že on má své dodavatele a ten filtr nebude stát 295 ale např.460.Navíc neznám servisáka který má zrovna hned teď čas se věnovat zrovna tomu autu.

Ohodnoceno: 0x

Od: veverak
Datum: 06.03.17 13:42

servisák, jen místního živnostníka, ještě ho nemám, ale koupím, myslím, že jsem na dosavadní paliv.filtr najel cca 40 tis.km, tak bych ho asi měl vyměnit. Auto , passat B5 r 99 tdi 81kw. Filtr bych vyměnil i já, jen sem to nikdy nedělal a mám strach abych to nezavzdušnil...

Od: pavelplzen
Datum: 06.03.17 14:07

Zdravím, ročně najezdím 30 000 km, tak měním při každé výměně náplní (používám long), takže každý rok. Servisáka tím rozhodně nepřekvapíte, jeho výmněna trvá asi tak 2 minuty :) Veškeré náhradní díly včetně olejů, filtrů nakupujte v autodílech s tím, že tam přinesete Váš malý techničák, prodejce si vše najde podle VIN - to platí v případě, že si vše děláte sám. Pokud tím pověříte servisáka, tak nákup všeho nechte raději na něm :)

Datum: 06.03.17 17:55

já ho měnim každejch 6OOOOkm

výměnu si uděláš sám http://www.vectra-club.cz/viewtopic.php?f=15&t=519

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.