Felicia lpg

Od: Datum: 02.01.17 15:55 odpovědí: 4 změna: 02.01.17 17:33

Dobrý den,mám Škodu Felicia r.v.95 na LPG.Asi před měsícem se jí z výfuku začalo docela dost bíle kouřit spíš něco jako pára.Vyslechl jsem si několik rad které jsem postupně prováděl např.výměna těsnění pod hlavou,podezření na únik vody do spal.prostoru.Po výměně zkouška a výsledek stále stejný.Vyměnil jsem tudíž celou hlavu/podezření že je někde prasklá a znovu i těsnění.Zkouška a výsledek beze změny.Po nastartování nekouří hned až po chvilce ,nebo když přidám plyn.Při jízdě to za výfukem vypadá jako když jede párovka,ani po delší jízdě a zahřátí na provozní teplotu kouř neustává.Chladící kapalina neubývá,netlakuje.Už si s tím nevím rady,může prosím někdo poradit co s tím?Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fik
Datum: 02.01.17 16:09

Ono to může být v tomhle počasí normálka,zvlášť když máš LPG. Mám 1,3 MPi na LPG a taky teď v zimě za vlhka to hodně bíle kouří. A v zimě nezmizí bílý kouř ani po zahřátí motoru,jen tak o polovinu zeslábne. Pokud ti voda nemizí tak těsnění a hlavu můžeš vynechat. Zaměřil bych se spíš na to jestli není nějaký problém s periferiemi motoru,že to třeba hůř zapaluje,nebo že jde do motoru příliš bohatá směs. Zaměř se taky na vzduchový filtr,svíčky(velmi důležité)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.01.17 16:22

Jestli se nic neztrácí (voda,olej) nezvedla se spotřeba tak to vidím na tu kondenzaci.Co jsem měl Favorita (prakticky to samé) tak v zimě kouřil i po ujetí 50km-je to prostě pára.Ještě jsem to řešil tak že jsem do posledního dílu výfuku vrtnul dole díru ,by jste vyděl kolik tam je vody

Datum: 02.01.17 17:21

U LPG v zimě úplně normální jev. Někdy více, někdy méně...podle počasí i kvality plynu. Normálně jezděte a neřešte. Lepší jak falešnej výfuk, ze kterýho nejde nic :D

Datum: 02.01.17 17:33
Myslim, ze jste to menil zbytecne.
Ktomu hlavu slo dat za par kacek na tlakovou zkousku.
V tomto pocasi je to normalka, kondenzace vyfukovych plynu.
Pokud nic neubyva tak neresit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.