Koupit tento vuz Ford?

Od: Datum: 25.12.16 12:11 odpovědí: 12 změna: 27.12.16 11:25
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rqwope*
Datum: 25.12.16 12:28

Myslim, že to neni dobrá koupě, naopak si myslim, že je to stará vylítaná vrána ve stavu "rychle to prodat" a ne kupovat.

Ohodnoceno: 0x

Od: asd1
Datum: 25.12.16 12:57

Stará olítaná vrána, dá se čekat investice 50k na provozuschopný stav = v reálu je za 180k. Na styl "jezdit dokud to pojede a pak hodit ze skály" to je zase dost drahá sranda.

Výhodná koupě to moc neni.

Datum: 25.12.16 13:45
Mondeo - nafta- přez 300 tisic km na krku
Nešel bych do toho ani omylem bude to černá díra na peníze - čerpadlo,vstřiky,atd vše když lehne stojí těžký peníze

Datum: 25.12.16 16:09
Naftak co ma 300+t km?
Prvni investice prijde cca 160tisic km.
Dalsi pak kolem 320t km.
Pocitej, ze muze byt nacnute cokoliv a investice muze byt klidne 50t kc+.

Datum: 25.12.16 16:53
Ale no tak, podobný nájezd mají téměř všechny naftový auta skoro 10 let starý, jenom u většiny z nich to není uvedeno.

Datum: 25.12.16 17:02
Jojo proto banda po par km breci, ze se to rozbilo. Neb jezdila se starou dobrou rotackou, spotreba samozrejme 5l a nic jineho nez naftu nechce.
Pak koupi tento ekologicky krap a breci kde se da. Ze musi vymenit od vstriku, po dpf... Nedejboze jeste dvouhmotu, egr a penezenka breci.
Pritom stim jezdi do kaufu a zpet...

Od: sideralis
Datum: 25.12.16 17:04
Osobně bych to nešel ani náhodu, pokud se nepletu tak je to motor od Peugeotu, kde často odchází po ujetí 200 tisíc km nějaká součástka, která je v každém válci motoru (bohužel teď nevím jak se to jmenuje). A co mi říkal mechanik, tak odejdou všechny 4 (u 4válce). Oprava? 80 tisíc korun (jedna za 20 tisíc). Navíc nafťák při takovým nájezdu bzde potřeba opravovat pořád. Jinak Ford se mě osobně líbil, ale ten motor je od Francouzů...

Datum: 27.12.16 09:33

Co mi mechanik říkal? jjo to se to pomlouvá když je to od JPP. Pokud ne máte a neznáte tak raději nepište co jeden povídá!Naopak HDi jsou jedny z nejpovedenějších "dehtů" stejně jako jejich předchůdci-motory řady XUD!

Datum: 27.12.16 09:49

Zrovna Peugeoťácké HDi patří k nejspolehlivějším dieslů. U Peugeotu málo kdy odejde naftovej motor nebo převodovka, většinou je slabinou elektronika s řídící jednotkou.

Od: michal1001
Datum: 26.12.16 23:05

Já jsem před 4 roky, taky uvažoval o Mondeu v naftě, nikdy jsem naftové auto nevlastnil, tak jsem hledal na foru, nějaké info a hle, všude se řeši problémy s naftama a je jedno, jestli je to Škoda, Ford, Peugeot atd, ty problémy jsou všudě, je to jen o štěstí a údržbě Chtěl jsem mít klid a jistotu, tak jsem si koupil benzínové mondeo. Ano, nevystřelím jako raketa, spotřeba větší, ale nemusím řešit DPF, vstřiky, turbo, čerpadlo, dvouhmotu a rozvody ( je tam řetez). Jsem spokojenej, ted jsem si koupil naftovýho transita, benzínu bych to nesehnal a docela mě překvapilo, jak jsou naftový motory hlučný.

Datum: 27.12.16 11:25

To me neprekvapuje , hlavne starsi diesly klepou a vibrace s hlukem jde do kabiny , po presednuti do meho benzinu to byl balzam na usi :D .

Datum: 27.12.16 09:45

330tis. Km nájezd je opravdu hodně, tenhle motor měl ve vyšších nájezdech hodně svých neduhů,navíc v kombinaci s automatickou převodovkou, koupit obecně takto značně ojeté auto je více méně sázka do loterie, mějte rezervu tak 50tis. Kč, protože u něčeho takového může vyskočit cokoliv, zvláště nevíme-li jak se o auto předchozí majitel staral a jak s nim jezdil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.