Peugeot 306 1.8 nestartuje

Od: Datum: 23.12.16 06:58 odpovědí: 3 změna: 23.12.16 16:43

Dobrý den, ráno jsem zjistil že mi nechce startovat auto. Sice chytne, ale hned poté zase chcípne a rozsvítí se kontrolky jako před startem s klíčkem v poloze 2 - svítí kontrolka autodiagnostiky (ta dnes svítí i při startu a nezhasne) a dobíjení. Může mi prosím někdo poradit v čem by mohl být problém? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.16 08:54
Příčin může být 1000a1 ale pro začátek zkuste ověřit funkčnost imobilizéru. Myslím že Frantíci vypínají imobilizerem benzínové čerpadlo. Takže motor vyjede benzín co je v trubkách a pak zdechne. V manuálu k autu se dá najít co signalizuje funkčnost imobilizéru. Teda aspoň u Rencka jsem to po desteti letech používání auta v manuálu našel.
Ohodnoceno: 2x

Od: peugeot
Datum: 23.12.16 10:35

Nakonec jsem nastartoval. Pomohlo při startu přidat plyn a chvíli držet otáčky, při dalších 2 pokusech už auto nastartovalo úplně normálně. Žádná kontrolka při jízdě nesvítí ani se neobjevil další problém, takže nevím.

Datum: 23.12.16 16:43

-Doporučím zkouknout a vyčistit klapku a krokový motorek,pak třeba svíce,filtry (vzduch a palivo)

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.