Akustický plašič zvěře

Od: Datum: 20.12.16 14:21 odpovědí: 4 změna: 21.12.16 15:27

Zdravím, dostala se mi do ruk krabička s plastovými trumpetkami, respektive akustickým plašičem zvěře. Při jízdě má pod náporem vzduchu vydávat tón plašící divokou zvěř. Má někdo nějaké zkušenosti s funkčností tohoto výmyslu? Osobně mám silné pochybnosti, ale zajímaly by mne názory ostatních.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.16 16:03
Doporučuji přikoupit taky magnetický spořič paliva :-D
Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 20.12.16 16:11

vlastně je to píšťalka - za 40,-kč kus - je tak? Teorie je taková, že když jedete 50km/h a více, zvěř se lekne a uteče.

Praxe - potkal jsem už jednu hluchou lišku a dvě hluché srnky :( Naštěstí jsem měl dobré brzdy a štěstíčka kopec..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.12.16 22:12

Mám to na autě,párkrát jsem v noci viděl srnky,jak se rozbíhají od silnice,ale ruku bych do ohně za to nedal.Stálo to asi

40 Kč,tak jen tak pro ten pocit,že jsem pro to něco udělal.

Datum: 21.12.16 15:27

Osobněnemám zkušenost,aleznámýje měl na stodváce a pak po koupi novějšího (colta)si je přendal.Dle jeho slov nebyl problém s jakoukoliv zvěří.domů jezdilpár kiláků okolo a mezi lesy! Takže asi to funguje,nebo měl štěstí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.