Nefunkčnost autorádia

Od: Datum: 17.12.16 18:07 odpovědí: 3 změna: 17.12.16 19:53

Zdravím všechny a prosím o radu,

koupil jsem si Seat Cordoba rok v. 96 a nefunguje mi v něm autorádio. Bylo tam staré autorádio od firmy SENCOR, ale to bylo poškozené a nešel zvyšovat a ztlumovat zvuk. Koupil jsem si nové rádio od firmy SENCOR, ale to už mi po zapojení nefunguje, i jiné rádia od jiných výrobců nefungují. Nevíte co bych měl dělat nebo jak to zapojit?

Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majcoo
Datum: 17.12.16 19:32

a to autoradio islo niekedy? pozri v boxe pre poistky ci tam nebude poistka od radia spalena.. autoradia po vymene nemaju dovod preco nefungovat.. Bud je nieco zel zapojene v kabelazi alebo bude vadna len poistka..

doplněno 17.12.16 19:33:

pripadne mozno prerusena kostra napajania na radiu ale to si nemyslim.. skus kuknut poistku a uvidis

doplněno 17.12.16 19:35:

http://www.seatclub.cz/forum-tema/el-schema-1626

tu by si mal mat aj manualy na svoje auto

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.12.16 19:50

Pokud se takto ptáte, tak s tím sám budete zápasit těžko. Pokud má autorádio eurokonektory, jako dnes snad všechny, pak musíte zajistit, aby na příslušných pinech bylo připojeno co být má. http://www.elektrokolos.wz.cz/obrazky/konektory/iso.jpg

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.12.16 19:53

Přestat střídat rádia, začat měřit nebo zavolat někoho co to umí. Pokud tam nějaký uživatel před vámi blbě "vytunil" konektor, tak několika odpálenými rádii se to neopraví ;) ISO konektor s popisem máte na obrázku.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.