Jak správně koupit auto

Od: Datum: 15.12.16 09:14 odpovědí: 6 změna: 15.12.16 20:01

Zrdavím,

Chci si koupit ojete auto.

Vůbec se ale v tím nevýznam... *nevi*

Jsou nějake zasádní důležite věcý o kerych bych měla vědet?

Diky za jakěkolí odpvědí *modla*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 15.12.16 09:27
avatar

Dobrý den - možná bych začal pravidly českého pravopisu ;), pak bych doporučil firmu, která se smluvně zaváže vyhledat ideální kousek s ověřením všeho potřebného.

Např. http://www.autotym.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.16 09:31

No předně je nutné si ujasnit několik věcí.

a) kolik na to máte peněz (měla byste počítat i nějakou rezervu na případné nutné opravy)
b) kolik s autem ročně najezdíte km
c) zda je to pro městský provoz nebo potřebujete na dlouhé cesty po dálnicích

Jakmile si toto ujasníte, tak podle toho si pak vybíráte auto. Když to napíšete sem, určitě Vám zde někdo poradí i konkrétní značky a typy aut, po kterých se dívat,

Samotný nákup je už trochu vabank. Hodně se stáčí km apd. Takže jakmile si vyberete nějaké auto, tak je vhodné si sebou vzít vlastního technika, který auto před nákupem prohlédne a upozorní Vás na případné problémy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 15.12.16 10:03

Buď seženeš nokoho kdo se v tom vyzná = poradí jaké auto je vhodné a vybere použitelný kus za rozumné peníze. Nebo se to naučíš sama.

Naleštěnýho šrotu jsou plný bazary i inzeráty... Auto před velkým servisem za desítky tisíc, slepeniny z bouraček, laciné opravy "aby to při prodeji jelo", zásadní vady na podvozku/ motoru atd. Záruka prakticky není, jak zaplatíš a odjedeš tak je všechno na tebe.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.16 15:32

Nejlepší by pro Vás bylo, koupit auto od nějakého známého. Ten by Vám vše o autu řekl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.16 19:16
avatar

Nejenže se nevýznate v autech,ale asy táke v češtinovy!

*smich*

Takže Vážená pkd se va autech nevyznáte tak se zkuste nejprve aspoň trochu vyznat v rodném jazyce a poté probrat "seznam" přátel,kamarádů,bývalých,současných a budoucích milenců,popř spolužáků a vybrat toho kdo by měl autům rozumět.Není-li takový na seznamu ani mezi příbuznými pak vzhledem že umíte zadat ,byť s hrubými chybami,dotaz zde,tak jistě umíte zadat dotaz na osobu či firmu tímto se zabývající.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 15.12.16 20:01

Doporučím tohle. Prvně si vyhlédnout typ auta jaké vlastně chceš,pak spočítat peníze které na to máš a z nich si nechat aspoň 15 tisíc rezervu na vstupní servis. Potom pokud nemáš nikoho známého kdo se v tom opravdu vyzná,velmi doporučuju obětovat pár stovek a najmout si na prohlídku mechanika. Když přijdeš sama do bazaru nebo i za soukromým inzerentem,za pár chvil na tobě poznají že tomu nerozumíš a vnutí ti takový vyvoněný,stočený a slepený křáp že budeš jenom spravovat a spravovat-nebo to rovnou hodíš ze skály

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.