Přepis auta na sebe bez řp Cena?

Od: Datum: 13.12.16 09:53 odpovědí: 4 změna: 13.12.16 17:39
Zdravím potřebuji prosím vědět jestli při přepisu auta na sebe, budu platit o něco víc, když zatím nemám řp ( řidičský průkaz ). Má to nějaký vliv? Prosím poradťe Děkuji.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: satak
Datum: 13.12.16 10:18
Na vlastnění věci,není nutné mít řidičák.Stačí být starší 18let.
Ohodnoceno: 1x

Od: mzxy*
Datum: 13.12.16 11:42

pokud jsi dítě, máš smůlu, žádný přepis nebude

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.12.16 17:20

?Nevím už jsem pár přepisů provedl,ale ANI JEDNOU PO MNĚ NECHTĚLI vidět zda mám řidičský průkyz dané skupiny! a To ano dokonce v sedmdesátých letech když mi rodiče koupili funglovku Jawu 50 typ 20 (v mototecně) a zapsat ne tehdejším DI jsem byl sám osobně jako 16 letý kluk,tenkrát jim také stačil můj OP !

doplněno 14.12.16 19:10:

Jen doplnění současná cena (na což jsme všichno zapomněli odpovědět)za přepis,což asi již dnes víte,činí 800kč + případný eko... což je opět 3000;5000;10 000kč.a k tomu ještě evidenční či celou technickou (od 250kč do asi 500,- a TK od 1200 do 2000kč odhad)

Datum: 13.12.16 17:39

Myslím si, že první příspěvek není dobrou odpovědí, ale třeba se pletu. Práva k držení věcí nabývá člověk narozením. Takže si myslím, že to není omezeno věkem, ale jak jsem psal, třeba se pletu?. ŘP to určitě omezené není, to vím jistě. *pivo* Pojistku napsat na prarodiče či rodiče, bude pak levnější pojistné a větší výhody (teda za předpokladu, že zaviněně nebourali).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.