Klíč na svíčky

Od: Datum: 09.12.16 11:20 odpovědí: 7 změna: 09.12.16 17:54
Půjdou vyměnit svíčky u fabie 1.4 63kW 2014 tímto klíčem?
Dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.16 11:33

pokud je to ten správnej rozměr tak by to jít mělo

pokud však budou svíčky připečený tak se ti může stát že klíř zničíš většinou rupne v tom kloubku neb ta kvalita je bídná

osobně už léta používám tuto sadu obohacenou ještě o 21 klíč a sem spokojen

http://www.auto-doplnky.com/k…o-heyner-germany-424160-p5821

Ohodnoceno: 0x

Od: krtek*
Datum: 09.12.16 12:25

nejspíš půjde ale nadřete se.. (pokud je velikost OK)...dostal jsem tento klíč nevím od koho a ani na favoritu jsem to neodtáhl..strýc mi na to navařil konzoli a pak už to šlo...na fabce jsem to oddělal normálně momenťákem od kluků z dílny

Datum: 09.12.16 15:13

Jo pujde , ale chce to k tomu poradnou trubku. Ja pouzil oko na tahani auta , slo to dobre.

Od: asd1
Datum: 09.12.16 15:59

Pokud sedí rozměr a neni to z bláta tak ano.

Jestli to chceš koupit kvůli výměně svící tak nedoporučuju, lepší bude např. střední gola sada z Lidlu (tam klíč na svíce je), a nejlepší velká gola sada, taky z Lidlu - Parkside mám několik let a zatím vše funguje (běžný servis na autě), je z celkem slušného materiálu (žádné bláto). Kupoval jsem v D asi za 60 euro..

Předpoklad je že máš auto a budeš tam časem dělat víc věcí než jen měnit svíce...

Datum: 09.12.16 16:08

záleží jak moc budou svíčky držet.. každopadně doporučuju povolovat na horkém motoru.. mam ho doma taky ale ta rukojet mi uletěla když jsem zabral pořádně..

Datum: 09.12.16 17:22

Měl jsem identický navíc prasklý v kloubu na samoném klíči,vlastně bez té prostřední části a bez problémů jsem s ním povolil svíce na svém cíťovi

Od: jhj
Datum: 09.12.16 17:54

tyhle a podobná aususové klíče ,které nabizejí v každé mototechně radím vyhodit,protože nepovolí nic.Jedině kvalitní nástavec-ořech s vnitřním čtyřhranem,který se dá nasadit na Golu.Tohle je akorát chyták na hloupé lidi

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.