Zadní světla svítí jak se jim chce (opět)

Od: Datum: 07.12.16 12:26 odpovědí: 5 změna: 07.12.16 16:40
Dnes mě zas zastavila policie že mi na autě nesvítí celý zadek, zastavil jsem a svítila. Už nevím co s tím, před pár měsíci jsem cistil kontakty zadních světel a stejně to furt blbne. Ke kostre se nedostanu, je v konektoru a vede kamsi pryč. Blbne to jen při jízdě, když stojím tak to svítí. Se zadními světly vypne i osvícení spz. Už nevím a nebaví mě být furt zastavován PČR. Zapínání světel mám páčkove že se celá páčka otočí. Ale přední nezhasnou nikdy!
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.16 12:30

Ke kostre se nedostanu, je v konektoru a vede kamsi pryč.

v tom případě bych kabel přerušil a přikostřil na vhodném místě. Je to kostra, nevede "kamsi pryč", ale určitě na kostru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.12.16 13:23

Jednoznačně ukostření, tedy buď servis nebo ukostřit jinam na přístupné místo a řádně.

Datum: 07.12.16 13:41
Dobře, rozeberu to.
Datum: 07.12.16 13:37

může být polámaný svazek v průchodce mezi dveřmi a kastlou.. tak zkusit to tam prohlídnout

Datum: 07.12.16 16:40
Tak rádci nakonec to byl špatný konektor od přepínače svetěl.

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny auto-moto
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.