Rozvody

Od: Datum: 29.11.16 11:48 odpovědí: 4 změna: 29.11.16 21:20
Mám dotaz ,mám golfa 6 1.2 tsi 77kw ,před 1000km jsem měnil olej, teď se oziívaj rozvody a můj dotaz ,když budu dělat nové rozvody ,musím měnit olej ,když tenhle má nalitano něco kolem 1000km,diky za rady
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majcoo
Datum: 29.11.16 16:15
Pokial sa budu menit len rozvody co je vodna pumpa remen a kladky tak olej sa nemusi menit ten ostava.. akurat voda z chladica sa vypusti..
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.11.16 18:26

Jozefe co mají rozvody společného s olejem? NIC.Při rozvodech se nezasahuje do olejové náplně jen do chladicí soustavy pkd se mění vodní pumpa proto je vhodné vyměnit i chladivo,pokud je tam dlouho (3 nebo 5 let)

doplněno 29.11.16 19:39:

Andělíčku -ode kdy se zasahuje o výměny rozvodů do oleje? Nikdy teda pokud se nemění ,tam kde je,řetěz! Dobře 90% motorů má rozvod řemenem = mimo olejovou náplň!

doplněno 29.11.16 19:40:

Sorry,ale tento motor asi má rozvod řetězem?Pak ano úpak raději měnit olej.

Datum: 29.11.16 18:49

Rozvod je mazán olejem. Takže se zasahuje do oleje.

Já bych ho raději vyměnil. Přece jen do něj může spadnou nějaké nečistoty... atd.

doplněno 29.11.16 19:54:

Tento motor je CBZB a je to určitě řetěz.

Od: peppik
Datum: 29.11.16 21:20

No nevím kdo tady co píše o vodní pumpě ,když ten motor jí nemá u rozvodu ,jo děkuji ,že aspon někdo mě pochopil ,jojo je to řetěz a vím že napínak napína olej ,proto se ptám jestli měnit ,ostatním děkuji vyměním

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.