Daihatsu přestalo všechno svítit

Od: Datum: 19.11.16 15:39 odpovědí: 4 změna: 23.11.16 13:09

Rada od autoelektrikáře

Daihatsu Cuore stálo v garáži asi měsíc, normálně nastartovalo, dojel jsem asi 10 km, během jízdy se rozsvítila kontrolka dálkových světel a na přepínání nereagovala. Potom jsem zjistil,že vlastně svítí jenom ta modrá kontrolka a vůbec nic jiného.Abych dojel už potmě domů, natáhl jsem od baterie dráty na přední světlo. Tak to vpředu svítilo, ale nešly blinkry, zadní,brzdy atd. Ztratilo se někde uzemnění. Když uzemním kontakt na reflektoru, tak všechno svítí.Pojistky dobré, nikde není nic vidět špatného. Rozebral jsem přepínače pod volantem, všechno je OK.Je tam někde relé na uzemnění? Díky moc za rady, popřípadě na koho se obrátit.Auto je v Praze.

Najde se někde schema elektriky?Díky Honza


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.16 08:53
avatar
http://forum.cars.cz/chevrolet/viewforum.php?f=10 Fórum majitelů stejné značky. Kostra je kostra. Jak bys si představoval důvod jejího odpojování přes relé?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 21.11.16 09:57

Nejspíš uhnilá kostra.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.16 22:44

Nevím,jak je to u tohoto vozu,ale třeba u VW je relé na odpojení kostry světel při startování,proto světla zhasnou při startu.Jestli to má tak nějak podobně,tak mohlo odejít to relé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 13:09

Už to svítí, vypadlý konektor pod armaturou.

¨Honza

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.