Odblokování autorádia

Od: Datum: 29.10.16 22:07 odpovědí: 6 změna: 31.10.16 20:05

Zdravím koupil jsem si originál auto rádio blaupunkt na fiat punto 2.Při zapojení my to nenabízí odkodování a na radiu to píše CANCHECK Na žádné knoflíky to neodpovídá.mužete my prosím poradit?*modla* Muj email vondrovijv@seznam.cz Tel 608177680Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.16 00:29

To je jednoduché, prostě jste dal do auta rádio, které nezná řídicí jednotka. Pojistka proti krádeži. Pokud je to rádio dodané s autem a spárované s ŘJ, potom je problém při komunikaci s ní - v iso konektoru na radiu jsou k tomu určeny dva vodiče. Ochranu - vyřazení komunikace s jednotkou - lze odstranit, ale je potřeba servisní zásah do rádia. Poslední možnost je, pořídit si neoriginální rádio.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jan1234
Datum: 30.10.16 17:51

Jo mate pravdu než bych si koupil softvér tak si za ty peníze koupím dost slušné radio.Proto scháním kdo to má a zajaký peníz to odkoduje.Jináč radio prodám.Protože my je kničemu.Děkuji za vaše odpovědi.Tět scháním kdo my to radio odkoduje..*modla*

Datum: 31.10.16 01:47

Pokud auto ani rádio není kradené, vůbec bych se nebál navštívit servis Fiatu. Pokud bude s nimi rozumná debata, naúčtují si to pouze jako sw diagnostiku automobilu. Připojí se s PC ke CAN sběrnici celého auta a za minutku mají hotovo (jako na tom videu).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jan1234
Datum: 30.10.16 07:55

Ano máte pravdu,jedině udělat zásah programově do autoradia.Vyděl jsem to na YouTube,jak se nechá jednoduše odkodovat.Ale potřebuji poradit kdo to dělá.Posílám odkaz


Děkuji za odpověd *klik*

Datum: 30.10.16 12:22

Dříve jsem tyto zásahy a úpravy a rekompilace sw dělal, a zase tak jednoduché to opravdu není, jak je to uvedené ve videu. To video má sloužit jako dobrá reklama na jejich výrobek, se kterým to jde přece tak jednoduše. Špatně se ale udělá až z jejich prodejních cen programátoru + SW do počítače - http://shop.martech.pl/pl/ (kurz asi 6 Kč – 1 PLN). Od toho lze taky odvodit, kolik asi bude stát servisní zásah, kdo něco takového vlastní a chce, aby se mu to zaplatilo. Většina lidí to spíše řeší koupením neoriginálního rádia (které nabízí více funkcí – USB MP3, BT, ...). Investováním času kdo mi to udělá a kolik si za to řekne, moc lidí podstupovat nechce.

To Vaše na obrázku, co si pamatuji, by mělo zvládat taky mp3 z CD. Byly ale dvě verze s/bez mp3.

Abych odpověděl na zbytek Vašeho dotazu, servisní zásah dokáže provést každý autorizovaný servis Fiatu a Alfy.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jan1234
Datum: 31.10.16 20:05

Ano máte pravdu,jestli snima bude rozumná řeč a zajakou cenu.Auto radio neni kradené mám zněj papíry a kartu s kodem.Podívám se na netu po servisech okresu Chrudimi.Děkuji moc za rady.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.