Vymena tesneni pod hlavou citroen xantia 19 t

Od: Datum: 27.10.16 19:49 odpovědí: 4 změna: 27.10.16 21:27

dobry den menily mi tesneni pod hlavou na citroen xantia 19td varilo mito tak servisak mi rekl ze jeto tesnení tak ho vymenil udelal mi novy rozvody novou vodni pumpu. a nastartujuto a hned zastudena mito vali ven vodu prosim poradte

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.16 19:55

Jediná rada:REKLAMACE

Ohodnoceno: 0x

Od: fik
Datum: 27.10.16 20:08

Reklamovat a pak vyměnit servisáka-to bude asi pěkný pacient že ti dá opravený auto z kterýho lítá voda ven,nějaký ten pouliční opravář co vylezl se čtyřkama s učňáku. Pak možná taky trošku zapracovat na pravopisu když se někde ptáš

Datum: 27.10.16 20:52

jako přes zavřené víčko to vyhodí vodu? to by muselo někde fest fučet do vody.. otazka je jestli dal hlavu hlavařovi na srovnani a otlakovani.. může byt klidně prasklá..

Datum: 27.10.16 21:27

Vařilo to ,a to jen tak od pasu hned že vyměnil těsnění,jen tak bez dalších věcí?-Nejprve zjistit pro vaří a dle toho postupovat!Ne vždy to musí být těsněním nebo hlavou!Další věc-sundal-li hlavu z dehtu-tato by se měla vždy otlakovat a pak minimálně změřit rovinnost a poté orovnat!Jinak tyto motoru jsou jedny z nejlepších předkomůrkových D a TD,kde hrozí právě problém při uvaření!

Resumé zní-REKLAMOVAT práci u daného mechanika (Navrácení peněz za zpackanou opravu) a pak najít lepšího mechanika!

Odkud jste?Znám pár mechošů na motory od PSA!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.