Renault scénic blinkry

Od: Datum: 25.10.16 16:44 odpovědí: 1 změna: 25.10.16 20:09

Nazdar, připojil jsem vozík a nešel mi pravý blinkr, šlo to asi někde do zkratu protože po připojení zeslábly blinkry i na pravé straně auta. Nechal jsem vtipně blikat celý auto na trojúhelník a hledal závadu. Teď mi ale už po odpojení přívěsu přestalo blikat auto na pravé straně úplně. Jak jsem tak hledal po netu, koukám že scénik má na blinkry jen jednu společnou pojistku.
Pojistka neodešla, žárovky jsem prošel jsou v pořádku . Auto /přerušovač/ furt cvaká na pravou stranu zrychleně jako by byla prasklá žárovka ale nebliká ani vepředu ani vzadu. Chci zkontrolovat přerušovač, ale nevím jak se k němu dostat. Opravdu musí dolu celý spodní plasty kolem pojistkové skříňky? Nejde jen vycvaknout deska pojistek? Bojím se abych to neulomil. Ještě mě napadá že bych měl zkontrolovat zásuvku od koule, ale tam jsou sežraný šrouby, tak než se do toho dostanu, chtěl bych napřed vidět ten přerušovač blinkrů. Nějaké další rady a tipy? Hlavně postup jak se dostat pod pojistky by se hodil. Knížku jak na to mám ale tohle jsem tam nenašel.

Auto je Scénic 1998 první facelift

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 20:09

No když jde jedna strana tak přerušovač by to být neměl.Jestli to dělá až po tom připojení vozíku tak bych se zaměřil na tu zásuvku,může to jít do zkratu.Ty šruby znám ani odvrtat nejdou-protáčí se:) Já ji rozje...(zásuvku) hasákem ,majzlem a kladiven-nová stojí cca 80Kč

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.