Nová autobaterie přišla vybitá

Od: Datum: 22.10.16 13:54 odpovědí: 7 změna: 23.10.16 08:50

Dobrý den, přišla mi úplně nová autobaterie EXIDE a po namontování do auta to nenastartovalo, takze zase vyndat a dal jsem ji na nabijecku. Pomoci testeru byla prazdna. Na nabijecce byla pouze pul hodiny a ukazatel mi ukazal ze uz je nabita.. Je to mozne? Neni spatna? I tester mi ted ukazeji full. Mam strach ji tam dat. dekuji za nazory

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.16 14:15
Jestli se nabila za půl hodiny, tak bude špatná. Reklamovat.
Ohodnoceno: 0x

Od: rv
Datum: 22.10.16 14:18

Některé baterie se prodávají suché a je potřeba dolít elektrolyt.

Od: ivvs
Datum: 22.10.16 14:22

Je bezudržbová. Nabíječku mám pouze obyč tuto http://www.rr-naradi.cz/nabijecka-baterii-afn-5-einhell kdyz jsem to pripojil tak mi ukazovala číslo 3 a za půl hodiny to bylo na nule.

Datum: 22.10.16 14:51

Jak nestartovala?Ani nerosvítila kontrolky?Jakého testeru?Jak prázdná? Normálně ji dejte do auta a vyzkoušejte ,z čeho máte strach?

Datum: 22.10.16 17:18
Tester z lidlu, diodovy... Kontrolky se rozsvitili auto jen skytalo. Pri vraceni stare baterie vse v poradku... Ted kdyz merim baterii pada postupne napeti.
Od: vanad1
Datum: 22.10.16 22:01

Tester akumulátorů zatíží velkým prodovým odběrem akumulátor a měří stálost napětí na akumulátoru. V podstatě to je simulace startéru. Diodový voltmetr neukazuje skutečný stav.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.10.16 08:50
Baterii budu reklamovat, pokud nejde nabit tak je v haji. Dekuji vam za odpovedi.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.