Jak to chodí v autosalonu?

Od: Datum: 19.10.16 19:17 odpovědí: 4 změna: 20.10.16 10:44

Zdravím, nikdy jsem nebyl v autosalonu, ale vyhlížím si první auto a rád bych si do něčeho sedl. Můžu se tedy někoho zeptat, jak to tam vůbec chodí? Jestli tam dojdu a můžu si to sám prohlédnout, nebo mám první někoho oslovit nebo někdo osloví mě?

Díky za radu! :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.16 19:32
avatar

Můžete cokoliv, každý autosalon vám nabídne možnost si auto nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet si jeho jízdní schopnosti. Oslovte prvního člověka, který se na vás vrhne. Nebojte se a nenechte se ovlivnit jeho přesvědčivostí. Ukončete předvedení s tím, že si ještě nákup promyslíte. Bude na vás vyvíjen jistý tlak, ale je to chléb prodejců, tak se není čemu divit. Nakupujte později s rozmyslem, až si budete jisti svým rozhodnutím! Někdy lze i cosi usmlouvat... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mate59
Datum: 19.10.16 19:49

Budou vstřícní,vemte si řidičák, projeďte se s vozem,jako bonus vám nabídnou nějaké koberečky,lékárničku a nevím co ještě.Ale vy tvrdě žádejte slevu,záleží na ceně vozu,múžete dostat slevu i v řádu desitek tisíc korun.Za katalogovou cenu určite nekupujte.Výhodná koupě bývá i pědváděcí vúz ze salonu.Prodejce jakonáhle zjistí vážný zájem o koupi vozu,tak vám po odchodě na druhý den zavolá,když mu i povíte, že se rozhodujete mezi 2 značkama a u konkurence vám vycházejí víc vstříc.Třeba zdarma namontují mechanické zabezpečovací zařízení.Chce to sjednávat jak na tržnici v Maroku či Turecku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.16 08:54

ano vše je tak jak píší kolegové výše. Určitě se nemusíte při návštěvě autosalonu obávat, že si vás nebude nikdo všímat - to spíše naopak. Auto si můžete prohlédnout a zpravidla i udělat krátkou projížďku. Při vážném zájmu vám některé autosalony auto půjčí i na víkend na vyzkoušení. Vše je na dohodě. Marže na autech je relativně vysoká a oni mají možnost s cenou všelijak žonglovat, takže skutečně je to jak na trhu a pokud jste šikovný, nebo alespoň neoblomný můžete si smluvit opravdu dobré podmínky. Mějte na paměti, že i oni velmi chtějí prodat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.10.16 10:44

Na Seznamu je rubrika Auto moto. Nejdříve si ji pořádně projeďte, ať vidíte, co autosalony nabízejí. Budete v obraze, až půjdete do autosalonu. Máte zde vše velmi přehledně seřazeno. Stáří vozidla, najeté kilometry, výbavu apod.Tuto stránku si ještě porovnejte s Tipcarsem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.