Jakého skútra do 20tisic?

Od: Datum: 15.10.16 15:44 odpovědí: 6 změna: 03.11.16 16:25

Dobrý den,

uvažuji o koupi ojetého skútra do 20tis. Chtěl bych se poradit, kupovat nějakou obyčejnou značku stáří 2-3roky nebo lepší značku stáří 8-10let (aprilia) apod?

Co si o tom myslíte?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kuky®
Datum: 15.10.16 16:12
Já bych to viděl takto: buď koupit nový skútr za cca 30000 a jezdit si
nebo
si za 30000 a koupit ojetý, ovšem značkový skútr...Yamaha, Aprilia atd.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.10.16 17:17

Obyčejnou značku za 20tis.? Takže čínu:) ale já (žena) ji mám taky. Konkrétně KENTOYU miu 125 je to taková hračka.Mě se zdá že vůbec nejede ,ale jsem zvyklí na silnější kubatury ale žena na něj nedá dopustit.Je stary 4 roky mi ho máme 2 najeto cca 4000km a za ta tu dobu měněn akorát variátor + samo že výměny oleje.Takže já proti číně zatím nic nemám.Jo a také nás odrazovali

Datum: 15.10.16 17:20
To radši deset let starej znackovej než novou činu!

Datum: 16.10.16 02:11

Zanedlouho budem kupovat všechno z činy,nebot se čína cpe na ne jen evropské trhy,takže si musím říci že tu čínu mám také i když jsem jí ze začatku silně odmítal.Koupil jsem nakonec SKUTR GTX CPI 50,který byl vyroben v EU v servisu,který už měl najeto 800km a pochopitelně jsem se vůbec nedozvěděl to,kdo ho vlastně vyrobil.Dnes mám najeto 3500km a zaplat pán bůh jezdí,jediné co jsem měnil,tak baterii za bezůdržbovou a přepínač blinkrů zvukový za obyčejný.Stál mě 23,000kč.Jediné co mě na něm vadí je to že váží 120kg.Kup si skutr nejraději s co nejmenším počtem najetých kilometrů pokud možno,ale nejlepší je nový,nebot ten si zajezdíš sám a taky sám nejlépe budeš jej znát,než od někoho o kom, nebudeš vědět jak jej zajel a jak mu dal poctivě i nepoctivě zabrat.Já se už v tomto směru,několikrát totíž spálil,když jsem kupovával ojetiny a provozoval.

Od: mzxy
Datum: 17.10.16 19:33

https://motorky.bazos.cz/inze…/66581934/YAMAHA-NEOS-100.php

koupil bych toto, je to spolehlivý nezmar, jede jako pila, malý a lehký

https://motorky.bazos.cz/inze…5/Yamaha-Majesty-125-2002.php

toto je nejklepší volba v poměru cena / spolehlivost, výkon+ užitná hodnota

Od: danek5
Datum: 03.11.16 16:25

Dobrý den,

ještě stále vybírám skůtr, chci se poradit včem je lepší 4 takt od dvoutaktu? Nebo je většina dvoutakt?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.