Startování, takřka neviditelné kontrolky

Od: Datum: 20.11.12 18:23 odpovědí: 6 změna: 20.11.12 19:38

Zdravým, Chtěl bych se zeptat zda nená někdo zkušenost s tím, když při startu Škody Octávia I 1,9 Tdi 81 kw se při otočení klíčku rozsvítí kontrolky jen tak tak, že jsou vidět. Kontrolka baterky se rizsvítí jasně. Baterie je plně funkční.Startér točí ale motor nechytá. Děkuji za ohlasy.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.12 18:29

problikne ti při otočení klíčku kontrolka žhavení?

Datum: 20.11.12 19:03

občas ano, ale nyní když to zkouším tak nikoli

Datum: 20.11.12 19:09

závada je jasná vyměnit relé 109 stojí asi 120kč a napájí ŘJ sám jednu vozím v záloze

nebo ho vyndat proletovat všechny spoje a odrbat silový spínací kontakty

doplněno 20.11.12 19:12:

http://www.autodilyhh.cz/rele…notky-motoru-c-109-1j0906381a

Datum: 20.11.12 19:14

Děkuji za radu.-), hned se na to vrhnu - raději koupím a vyměním .-). doufám, že to relé bude na přístupném místě.

Datum: 20.11.12 19:26

musí dolů krycí plast u nohou řidiče a pak musíš sundat plast po levé straně u řidiče de to dolu i s pojistkovou skříní sou tam všude torxi jeden je schován i pod regulací osvitu palubky dnes sem to schodou okolností sundaval u svý okty klepala se mi tam řj od alarmu*smich*

jinak jestli máš VAG napíchni to pokud se to nespojí je to jasný

Datum: 20.11.12 19:38

No snad to bude ten tebou popsaný problém. Když jsem dnaska ráno jel z práce tak se mi napřed rozsvítily kontrolky na ABS a airbagy a před barákem, když jsem parkoval tak jsem zařadil zpátečku a auto chcíplo. Pak jsem už nenastartoval a musel jsem auto zatlačit na parkovací místo růčo.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.