Omezování osob

Od: Datum: 14.10.16 16:35 odpovědí: 3 změna: 14.10.16 20:48

Skvělá a bezvadně vedená vláda CZ s láskou očanům typu daňový poplatník ZAKAZUJE i dýchat! Zatím co jisté etnikum nemusí ani patit DAŇ SE SILNIČÍHO PRVOZU,VLASTNIT OTP,STK pro nezvladatelnost nemá dokonce ani řidičáky! Ta ona skupina poplatníků ve věku 65 po návštěvě lékaře -a ten si to na triko nevezme- může hodit auto do šrotu a jezdit na kole.Nejlépe však s pomocným motorkem.Bedliví pomahači a chrámiči suspenzorů číhají jestli náhodou domácím ZAHRADNÍM traktorem nejezdí pro dřevo ,nebo nechodí orat...což je strašný až hrdelní zločin!. Ptám se tedy kdy ona osvícená vláda - začne také prosazovat jako v EU řízení vozidel skonstrukční rychlostí do 25,35,40 km/h bez řidičáku.Nebo je žádoucí v mrazu a chladu dešti se hnát do nemocnice na jízdním kole.Vláčet se s nákupem od obchodních domů ke vzdálené zastávce a číhat kdy pokud vůbec něco pojede,bzvláště zábavné na vesnici.Nebo volat vždy ,,ochotné " taxi za 500Kč na 9km jízdy? Vláda by si měla uvědomit , lidi stárnou , budou ještě starší, rádi se však o sebe postarají- každý nemá státem dotované asistenty pro osobní lenost.žít se musí - pokud někdo odstraní ,,HLOUPÉ ALIBIONISTICKÉ PŘEŽITÉ PŘEDSUDKY A PŘEKÁŽKY"!Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 14.10.16 16:37
avatar

a dotaz zní?


doplněno 14.10.16 18:30:

Jo tak - vy si jdete stěžovat, že jste bez ŘP... uvědomte si, že Vůz je zbraň! - Hodně lidí jezdí a ŘP by mít nemělo, či dokonce nemá a přesto jezdí.

Když náš děda zastavil na křižovatce při jízdě po hlavní silnici a začal dávat přednost tomu zprava - co jel po vedlejší - to byl ten čas, kdy jsme mu násilím nechali ŘP odebrat.

Když se špatně podíváte a najedete do zastávky plné lidí - může být masakr ve všech novinách a vy budete mediální hvězdou- to chcete?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: uska®
Datum: 14.10.16 16:53

Jak jsem pochopila z vašeho povídání ( ne dotazu), tak naše vláda může za to, že vy stárnete, máte nějaké nemoci a lékař vám nedal potvrzení o způsobilosti řízení vozidla.

Sakramenská vláda ! Ona má o vás strach a také o nás, abychom vás nepotkali na silnici. To je tedy průser.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.10.16 20:48

Mám dojem, elektrokolo, neb spalovací motor do 1 kW a s max. rychlostí do 25 km můžete používat musí ten přístroj být schválen a splňovat zákon č. 361/2000 Sb., zákon č. 56/2001 Sb., vyhl. č. 341/2002 Sb., a její přílohu, i když to bude mít 3 neb 4 kola tak se s tím můžete pohybovat mimo silnice 1 tř., a dálnice. Ovšem v dnešním provozu, kdy dle statistiky je každý 10 pilot za kvedlátky napraný, neb hulí marjánku a podobné pochutiny mladých a jinak zdravích, byl to byl risk o život. A pokud se cítíte zdráv a schopen řídit a obvodní lékař povolení nenapíše, nechte se vyšetřit u jednotlivých specialistů a pokud projdete, není důvod potvrzení získat, je to pouze trochu finančně náročnější.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.