Radio zesilovač

Od: Datum: 09.10.16 14:05 odpovědí: 3 změna: 09.10.16 16:12
Dobrý den v autě chytam všechny radia kromě Evropy 2, které při poslechu šumi,nemáte nějaké rady které by ten signál zlepšil a mohl to v klidu poslouchat?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.16 15:59
avatar

Na této stanici máte pravděpodobně slabý signál...pokud to radio umožňuje, pomůže částečně přepnout na MONO...ze sterea...Jak daleko je vysílač Evropy 2? A třeba na jiném autoradiu (v jiném autě) stanice hraje bez šumu? O jaký automobil a radio se jedná? Dejte více informací...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 09.10.16 16:00

Když chytáte "všechna rádia", tak je váš přijímač velmi dobrý a Evropu 2 přesto máte mimo dosah a jeho signál je ve vašem místě příjmu slabý. Zkuste popojet blíž k vysílači. Záleží také na tom, kde přijímáte. Naše země je veliká a VKV (FM) vysílače mají také pouze omezený dosah. Proto mají některé stanice více vysílačů v různých krajích. Například Evropa 2 vysílá na různých místech, ale na různých frekvencích!

Viz https://www.evropa2.cz/vysilace

Nonek byl s radou rychlejší

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.16 16:12
avatar

Zdravím,záleží co máte za autorádio?Jakou máte autoanténu?Já montují do osobních aut.Antený jedině http://www.correct.cz/detail.…3?typ=Aa8.3&odvetvi=auto.aant .Nikdo si ještě nestěžovál,že by měl štatný signál.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.