Přepis vozidla

Od: Datum: 29.09.16 17:51 odpovědí: 4 změna: 30.09.16 08:15
Mám takový problém s prepisem vozidla. Koupil jsem auto v pátek večer a s prodávajícím jsem se domluvit, že v pondělí hned udělám evidenční kontrolu,plnou moc a pošlu mu veškeré doklady k přepisu vozidla. Hned v pondělí jsem vše udělal a poslal na uvedenou adresu. Od té doby se mi prodávajíci furt na něco vymlouva a už mi ani nebere telefon. Nevím si už rady tento problém už se táhne 14 dní. Dá se s tím něco dělat?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.16 18:01

Dá i nedá-zajet za prodejcem nelegálně mu vymlátit teletinu,nebo legálně pod pod možností,že může dostat až 50 000kč pokutu za nezapsání změny jej donutit spolu se podílet na změně.Nic jiného Vám nezbýbá neý jej nějak uhnat!

Jinak pokud zadáte do vyhkledávače dotaz -"přepis auta" nebo "přepis vozidla" vyskočí Vám dostatek odkazů kdy se další ptali na totéž!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.09.16 18:02

Doporučuji za ním zajet a dotáhnout ho na registr vozidel. Možná je to překupník, který chce na autě vydělat a prodat ho dál. To se stalo mě a ještě jsem za něj zaplatil pokutu 600 Kč, když s autem překročil nejvyšší dovolenou rychlost a vyfotil ho radar*zed*

Datum: 29.09.16 18:08
Je to starší pan a prekupnik to není.. můžu zajít na policii?
Od: mzxy
Datum: 30.09.16 08:15

můžete zajít na policii, do železářství a také do sauny, ale občasnskoprávní vztahy se řeší u soudu

doporučuji naypsat svému poslanci, aby prosadil novelu zákona podbnou tré na SLovensku, po uplynutí 10-denmní zákonmné= lůhpty kúžeúosu zadávfá místní úpolicie SPZ k vozidlu jako odcizené

Značky jsou majetkem státu, ne majitele auta, v momentu kdy stát ztatil přehled o vozidle má na podbný krok plné právo...

ale to by náš stát museli na odpovědných místech řídit odborníci prosazující veřejný zájem

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.