Jawa 20 pionýr

Od: Datum: 28.09.16 07:44 odpovědí: 5 změna: 28.09.16 09:18

Ahoj mám jawu pionýra 20 a vůbec nereáguje na volnoběh.Vše jsem pročistil a promazal vyměnil jsem svíčku vyčistil karburátor a 2 trysky ten šroubek na volnoběh jsem taky pročistil a utáhnul na max nic se nestalo vůbec to nereáguje.

Tak prosím poraďte mi prosím.Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.16 08:05
Co je myšleno tím nereaguje na volnoběh?
Pokud nedrží volnoběh skus poštelovat šroubem na na víčku plynového lanka karburátoru ,zvedni jehlu v šoupěti karburátoru
Hladinu benzínu v plovákový komoře máš dobrou? Neni malá?
Šroub na volnoběch se neutahuje má být povolen ted nevim asi otáčka a čtvrt
Ohodnoceno: 2x

Od: ondraholak
Datum: 28.09.16 09:18

jojo ddíky taky si mi stim moc pomohl díky moc

Datum: 28.09.16 08:21

Čoveče kdysi sem s tím měl problém taky už je to bratru dvacet let ale měl sem v čudu plovák.Byla tam malá dírka tak se zalil benálem a bylo dojezděné.Zkus to pročistit znovu.Jinak se to u karbeců dělávalo že se komplet rozdělal do šroubku a šup s tím vyvařit do octa.Většinou to litr octa vyčistil.A karbec byl jak novej.Vše šupneš do kastrolu s octem a necháš vyvařit.Potom vše řádně vysušit a zkusit to znovu.Jestli ani toto nepomůže.Zkus od nějakého kamoše kdo má ještě fechtlíka doma pujčit karbec a přehodit.Jestli to nepomůže je závada jinde.Potom v elektrice nebo někde na motoru moc možností tam nebude.

Ohodnoceno: 2x

Od: ondraholak
Datum: 28.09.16 08:56

jo díky za odpověd hodne si mi stim pomohl diky za radu díki moc

Datum: 28.09.16 08:34
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.