Golf IV stahovačka oken

Od: Datum: 25.09.16 10:36 odpovědí: 6 změna: 27.09.16 20:24

Potřeboval bych se zeptat na kolik mě vyde oprava stahovačky u spolujezdcova okna.Něco se mi tam vysypalo a okno nejde nahoru a ani dolů a okno je uplně volně.Mám to elektricky.Je to Golf IV 2002

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.16 11:45
Záleží co se stalo. Bud se hryzly a rozmotaly lanka, což je třeba sehnat celou stahovacku a nebo se polamaly plasty které skrz lanko zvedají okno.jinak jsem měnil nedávno a za starší 500
Ohodnoceno: 0x

Od: missilo
Datum: 25.09.16 13:04

hmm teď sem to rozdělal a jsou tam rozlámaný plasty a lanko je rozmotané

Datum: 25.09.16 16:27

sežen jinou a vyměn na netu seženeš poláka do litru a výměna neni tak složitá

pro inspiraci odkaz na návod jak se to mění na oktávce

http://www.vectra-club.cz/viewtopic.php?f=15&t=76

ted mi napadá pokud máš železnej tapec -plech na kterým je to stahování přinejtovaný tak se to mění mám pocit celý

Od: missilo
Datum: 25.09.16 18:52

je tam plech to ano..takže to bude asi mnohem dražší že?

Datum: 25.09.16 19:15
Jak jsem psal. Dával jsem za starsi 500. Komplet. Není to rozebiratelne. Jedine co se tam da opravit jsou ty plastové kostky na lankach.neoriginalni stahovacky jsou takové divné. Jedna se mi rozpadla po roce. Pak jsem měnil na fabce a v půlce okna to jelo ztěžka.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.