Sjetý vzorek na zadní nápravě

Od: Datum: 23.09.16 11:46 odpovědí: 2 změna: 25.09.16 14:31

Mám problém na zadní nápravě Mazda 323 jsem dal měsíc zpět kola s pneu,která měla 5,5 mm vzorek,a dnes jsem zjistil že se kola po stranách takto sjíždí,geometrie je v pořádku přední jsou bez problému,zadní náprava není více prvková,jakoby to mělo špatný uhel kola,měl jsem je na 210 nahuštěné obě.

Může to být vytlačenou gumou zadního stabilizátoru,že by to rozhodila takto náklon kol zadních?

Na geometrii jsem byl na digitální a je v pořádku i kola jsou vyvážené nechápu příčinu,jako kdybych jezdil s přetíženým zadkem což nečiním...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.16 11:53

řešil jsem něco podobného. známý, co dělá geometrii mi řekl, že k němu mám jezdit až budu mít nové pneu. že na těch sjetých ta geometrie bude vždy +/- "dobrá". poslechl jsem a na nových pneu mám nejeto cca 40.000 km a sjíždí se rovnoměrně...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.09.16 12:10

Ty gumy byli vloni nové to jsem nechal dělat i geometrii, protože se měnily vepředu čepy,a pak měsíc zpět znovu,když se měnili z letních pneu,protože mi auto lehce tahalo doprava,po gometrii to už bylo v pořádku,jen se mi za měsíc po cca 2000 km zjeli ty hrany a střed mám v pohodě 5,5mm a přední mají rovnoměrně 6 mm :)

Musel jsem je sundat a ještě mi to PČR zrovna když jsem jel do pneuservisu pro nové ohodnotila za 500,- Kč :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.