Přihlášení auta - SPZ za 14 dnů

Od: Datum: 14.09.16 14:04 odpovědí: 2 změna: 14.09.16 18:11
Poraďte prosím Vás.. Koupil jsem si octu II, dovoz Německo. Mám vyresenou technickou, pojištění.. Šel jsem to dnes přihlásit ale řekli, že značky budou až za 14dni.
Můžu s autem jezdit nebo ne? Mám vzadu prevozku..
Slyšel jsem, že můžu ale nesmím nikoho vozit.
Víte někdo jak to skutečně je?
Dík za reakce..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asd1
Datum: 14.09.16 14:28

Převozka je na vyřízení registrace/ značek. Museli by prokázat, že jedeš jinam. Jestli jedeš sám nebo s někým je jedno - jede ti pomoct s přihlášením...

Vzadu převozku - je legální? Pokud vim, tak až do schválení do provozu v ČR je použitelná převozka jedině z D a ty jsou dvě jako klasický RZ

Ohodnoceno: 0x

Od: mzxy
Datum: 14.09.16 18:11

pokud znáte zákon 361, je tam napsáno že musíte mít značku a osvědčení o registraci nebo doklad o schválení technické způsobilosti, bohužel žádný doklad nemáte

14-denní lhůtu okamžitě řeště se zastupitelem a starostou, když začnou dovolené a na úřad přijde za den 50 lidí s dovozem, je to stejné i u nás...je to i na 3 týdny...člověka který to v minulosti zpracovával za zavřenými dveřmi a měl otevřeno jen 3 dny v týdnu "nová koalice" pod heslem "otevíraní se veřejnosti" posadila na celé 4 dny k přepážce, kde řeší na počkání jen píčoviny a na "dovozy" má jen jeden den v týdnu...

Upozornění od sys milancukrar 14. 09. 2016 18:54:03
Prosím, nepoužívat sprostá slova.Děkuji
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.