1.4 TDI prestal tahnout

Od: Datum: 07.09.16 15:09 odpovědí: 4 změna: 07.09.16 21:02
Zdravim, mam nove roomstera 1.4tdi a auto z nicehonic prestalo tahnout. Zadna kontrolka se nerozsvitila. Co to muze byt? Mam obavu ze by to mohlo byt turbo ale zadne projevy ze by bylo v neporadku jsem nezpozoroval. Diky za info
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fik
Datum: 07.09.16 16:55

Moje věštecká koule si myslí že to může být asi tak 100 důvodů. Od zatuhlých brzd,přes různé snímače až po řídící jednotku nebo špatnou naftu. Chce to napojit na diagnostiku a uvidíš. Ono pozor,kontrolku motoru,takový to grilovaný kuře,to máš jenom závady co ovlivňují emise. Pokud tahle závada emise neovlivňuje,kontrolka svítit nemusí

Ohodnoceno: 0x

Od: asd1
Datum: 07.09.16 17:02

Často to dělá děravá hadička podtlaku nebo hadice kolem turba...

Ohodnoceno: 0x

Od: martinjuricek
Datum: 07.09.16 17:23
Dnes to napichnu na diagnostiku a dam echo co by to mohlo byt
Od: martinjuricek
Datum: 07.09.16 21:02
Tak kdyz jsem ted jel, vag nenacetl zadny problem a auto jelo jako predtim. Tak ted jsem z toho jelen :-D jedinny problem o cem vim, tak je Erg ventil. Predchozi majitel si hral s jeho nastavenim a dal tam nejakou klapku. Muze to byt tim?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.