Mám právo na vrácení peněz?

Od: Datum: 07.09.16 13:51 odpovědí: 21 změna: 09.09.16 09:24
Dobrý den,před dvěma měsíci jsem koupil auto od člověka a po čase odeslo spoustu dílů,ja protože auto pouzivam denně musel jsem ho nechat spravit sparavit a zajímalo by mě jestli mám zpětně nárok na vrácení peněz?,dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 07.09.16 13:55

Pokud prokážete skryté vady, můžete reklamovat, vrátit nebo požadovat zpětně slevu. Pokud jste opravil bez předchozí domluvy, můžete jen plakat do telefonu prodejce, třeba vám korunu zpět pošle...

Ohodnoceno: 0x

Od: pavelqwertzukkk
Datum: 07.09.16 14:50
No už jsem to opravil naštěstí to moc nestálo
Od: axus®
Datum: 07.09.16 13:56

Na to nejde odpovedet.

Co znamena po case? Co znamena spousta dilu? A jakych? Co ste o aute dopredu vedel, co je uvedene ve smlouve? Mate vubec smlouvu? ...

Kdyz ste auto na vlastni naklady nechal spravit, pochybuji, ze se domuzteje jakehokoliv naroku.

Datum: 07.09.16 14:54
Po měsíci.
menili selamda sondy,vaha vzduchu,baterie,vyfuk střední část.
Smlouvu mám jediná závada byla ve smlouvě napsána vadný snímač otáček vačkové hřídele,jinak nic.
Datum: 07.09.16 15:55

Ani u jednoho by si to stejnak na skrytou vadu neuhral.

Krome snad te vahy vzduchu (do jiste miry) jsou to vsechno dily, ktere podlehaji opotrebeni. A vadnou vahu by si poznal hned a ne az po mesici.

Od: asd1
Datum: 07.09.16 14:59

Pokud není úplně blbej (asi jako Svěrák jak ve filmu prodával schade), tak z něj nic nedostaneš.

Neřeš a jezdi, běžné opotřebení...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.09.16 15:52
A co to zkusit takhle řek bych mu že se mi to pokazilo a že vautorizovanem servisu mi to napočítali na 12000 a že když se to bude řešit dohodou tak mu dám zaplatit jen polovinu a když to nebude chtít zaplatit tak mu řeknu ze to budu řešit právní cestou ale budu chtít uhradit celou opravu.
Datum: 07.09.16 15:56

Pokud chces videt vysmateho za bricho se popadajiciho typka, pak to tak zkus.

Datum: 08.09.16 00:24

Máte to vymyšlené hoooodně špatně. Pokud bude chtít fakturu z toho servisu a pokud neupad 5x na hlavu, tak bude, máte na krku trestný čin podvodu ve stádiu pokusu. Jak z příručky pro mladé kriminalisty O pokusu si fakturu vyrobit ani nepřemýšlejte!

Od: ruze®
Datum: 08.09.16 00:09

Koupil jste zřejmě starší auto,jak staré? Tady se prostě jedná o ,,zub času,, a na to asi vrácení peněz neuhrajete.Kdo kupuje starší auto,musí mít rovněž připravené penízky na případné opravy.

Datum: 08.09.16 09:43
Mě se líbí že si každej kdo si koupí starší auto myslí,že ten co mu ho prodal mu ještě bude platit servis *smich*
Nárok neni prostě je to ojetý vúz a tam se s investicema prostě musí počítat *palec*

Datum: 08.09.16 10:13
Samozřejmě že se musí počítat s investicemi do staršího auta,ale proč nevytřískat s předchozího majitele nějaké prachy? pokud to de.
Datum: 08.09.16 10:27

Jenže ono to nejde... :-P

Datum: 08.09.16 11:29

dost divný přístup *cert* jak vytřískat z předchozího majitele prachy

Datum: 08.09.16 17:35

V tom případě jste měl chtít slevu IHNED,při prodeji.

Já osobně bych vám vrátil VŠECHNY peníze,ale jen v případě,žy Vy byste vrátil auto ve stejném stavu jako v den prodeje a za každý najetý km na tachu navíc snížení ceny o nějakou sumu a jo ,vy jste něco měnil? Ne není to jak to bylo-máte smůlu!

Ohodnoceno: 2x

Od: karel1234
Datum: 08.09.16 18:18

Spis pocitej s tim,ze pokud predesly majitel auta cte tuto diskuzi,tak ti prijede nakopat prdel,protoze takovej vychcan,jako jsi ty to potrebuje!

Ohodnoceno: 4x

Datum: 08.09.16 19:28
Já myslím že na tom není nic špatného

Datum: 08.09.16 19:55

Myslet znamená ho... vědět! Myslet jste měl před a při koupi!Snažit se o... prodejce ,ale zrovna tak i kupujícího je špatné!

Ty věci co byli špatně jak jste psal-něpř výfuk-vy jste se na něj asi ani nekoukl-za dva měsíce neurezne na tolik aby se musel měnit! Baterie-pokud se kupuje starší auto-musí se počítat s tím co nevydrží-AKB,Výfuk,Pneu,takže počítat s tím ,že KB je na konci svého života.Lambda se jen tak lehce nepozná takže když zavřu oči tak dejme tomu jediná věc na relativní reklamaci,váha vzduchu-o té jsem zatím jen četl a slyšel takže? A ten snímač otáček -ten pokud by byl vadný tak asi vůbec nebo velmi špatně pojede!

Datum: 08.09.16 20:19

Špatný je váš charakter .

Datum: 09.09.16 09:24
Záleží na původním majiteli. Ale snadno by se mohlo stát, že jediný, co bude vytřískaný budou tvoje zuby. A vůbec bych se nedivil, kdyby to tak dopadlo.

Datum: 09.09.16 08:58

Právo-neprávo, pokud je to vehikl na dojetí za tři čtyři výplaty to je tak okolo 100 tisíc, tak bych měl být smířen s tím, že je to spořitelna nejistého sponzorování servismanů

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.