Autorádio se seká

Od: Datum: 04.09.16 17:30 odpovědí: 8 změna: 04.09.16 21:25
Mam autorádio na CD a když poslouchám z CD tak po přejetí nerovnosti se to seká a přeskakuje to o pár sekund. Půjde to ještě nějak opravit nebo to má uvnitř už moc velkou vůli?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.16 17:34

Je to normální vlastnost CD přehrávače. Pomůže nastavit větší vyrovnávací paměť, pokud to u něj lze. Naše silnice nejsou normální silnice, na které se vyrábějí normální auta.

Ohodnoceno: 1x

Od: iczlinskyexpre
Datum: 04.09.16 17:50
No to nevím jak Teda. Těm tlačítkům nerozumím.
Datum: 04.09.16 17:56

Ono to hlavně nemusí být jen těma výmolama. Pokud je čočka špinavá, čte s chybama a ty pak musí dopočítávat. Pokud k tomu ještě trefíte železniční přejezd, už to nezvládne, a přeteče zásobník - CD přeskočí o velikost zásobníku, aby udrželo synchronizaci. Takže vyčistit rozhodně pomůže.

doplněno 04.09.16 18:16:

Zvětšit vyrovnávací paměť nejde ... už vůbec ne přes "knoflíky" . Je to součást čipu a není žádný důvod její velikost měnit, vždy se využívá dostupná kapacita.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.09.16 17:57
Ok takže vyndat a zkusit se dostat dovnitř?
Datum: 04.09.16 18:18

Vyzkoušet čistící CD (mokrá cesta) kdy se kápne roztok na štětinky, nalepené na CD a pustí se. Pokud nepomůže, tak vyndat a vyčistit podle návodu: http://www.bastleni.eu/vypoce…technika/51-opticka-mechanika

Od: vernon
Datum: 04.09.16 18:18
Všechna autorádia s CD mají vyrovnávací paměť s kapacitou desítek sekund záznamu. Pochybuji, že správně pracující přístroj by rozhodil třeba i železniční přejezd. Já jsem to v mém autě, kdysi k přeskakování zvuku donutil reprve až na totálně křivé, svižně projížděné panelovce...

Datum: 04.09.16 18:35
Tak pánové, čočka byla úplně perfektní. Co dál když už to mám venku? Zjistil jsem že je celá mechanika odpružená. Paráda
Datum: 04.09.16 21:25

Jako, když je odpružená, nebude to skákat? to je hezký ... Perfektní je co? Pochybuji, že vidíte nečistoty 0,0016mm! Stačí, aby to bylo zakouřené od cigaret a nepoznáte nic. Četl jste ten link?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.