Řízení motocyklu na výstavě

Od: Datum: 03.09.16 20:15 odpovědí: 3 změna: 03.09.16 22:10

Mám dotaz jedu zítra na výstavu aut a je tam výstavu skůtru. A když bych si ho chtěl pujcit a nemam k tomu řidičák ani k tomu věk. Myslíte že mi ho pujčí? Ps: Bude to na parkovišti takže není to pozemní komunikace takže co si myslíte? Všichni mi říkají že můžu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.16 20:18

Hlavně záleží, jestli ti to dovolí vystavovatel, bez platného řidičského oprávnění. Ale jestli jo, tak bych neviděl problém, pokud to bude mimo pozemní komunikaci.

Já na výstavišti (během veletrhu) blbnul v autě v patnácti :)

Ohodnoceno: 0x

Od: vasek
Datum: 03.09.16 20:39

Nemám ještě občanský prukaz.

Datum: 03.09.16 22:10

Já se obávám že tu hodně bude záležet na důvěře vystavovatele. Jelikož nemᚠoprávnění a vozidlem bys mohl způsobit škodu, nebo zranění ostatních osob, tohle si na triko asi nikdo neveme. krom toho zákon říká, že řidič nesmí předat řízení vozidla osobě, která nesplňuje zákonné podmínky dle určitých paragrafů. Na soukromémem pozemku by to teoreticky šlo, ale v prostoru, kde se vyskytují i nezúčastněné osoby...nevím no.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.