Ceny autoservisů

Od: Datum: 02.09.16 14:48 odpovědí: 9 změna: 02.09.16 22:36

Udivila mne cena jakou mi napočítali ve značkovém autoservisu.Zajímá mě jakou mají hodinovou sazbu za opravu jiné značkové autoservisy.Stačí mi ,když napíšete jenom číslo ,značku aut nemusíte.Díky.

doplněno 02.09.16 15:08:

600 Kč/h oprava.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.16 14:59

U mě je to následovně mám Renault Megáne II a je přes 5 let starý takže když chci něco mechanického tak je to 462 Kč/hod, když diagnostické tak 524 Kč/hod, potom klempířská práce 655 Kč/hod a lakýrnická práce: 650 Kč/hod

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.09.16 15:50
Mam sveho garaznika a cena je opravdu jinde , nez autorizak...
Ohodnoceno: 0x

Od: vilik
Datum: 02.09.16 17:08
Můj autoservis bere hodinové sazby od 450 Kč, jak psal kolega výše.
Moji dva garážníci berou cca 250 Kč, což vypadá jako výhoda. Jenže v servisu mi řeknou cenu za výkon podle jejich časových norem dopředu a garážník se s tím může párat klidně déle, takže bych platil stejně.
Jenže-servis si auto pozve na konkrétní hodinu a hned odjíždím a u garážníka to stojí i dva tři dny, než přijdou díly a než je tam dá.
Větší náročnější opravy proto nechávám dělat mimo značkový servis, kdy se zdržením počítám, menší v něm. Věci, které stejně v garáži sami nedělají a platil bych tedy ještě za jízdu do servisu a čas, jako třeba něco+geometrii, samozřejmě udělám vždy přímo v servisu.

Datum: 02.09.16 18:01

Se starým autem jsem jezdila do malého servisu,kde ho opravili za málo.S novým musím do jejich ,ale jak tak koukám je to cena normální.Díky.

Od: fik
Datum: 02.09.16 19:02

I s novým můžeš do malýho servisu,dneska nemusíš jezdit k nim,pokud je ten mechanik dobrý tak neváhej

Datum: 02.09.16 21:05

U malého servisu je problém, že nikdy 100% nedodrží servisní plán daného vozidla a neprovede všechny úkony, které jsou výrobcem předepsané. Pak z toho může být obrovský problém při uplatnění vad.

Takže u nového vozidla jsem spíše pro autorizovaný servis. A nebo klidně malý, pokud ti potvrdí, že veškeré "problémy" zaplatí za tebe.

Datum: 02.09.16 22:36

A co si myslíš že za speciálního dělaj při kontrole v autorizovaným servisu? normálně klasickou kontrolu jako všude jinde a dnes jsou ty informace volně dostupné. Onehdá se o tom vedla obsáhlá diskuze,že za dodržení podmínek nárok na záruku neztratí. A jinak servisní plány a servisní intervaly jsou taky lehce dohledatelné. Nevidím v tom problém pokud ten servisák není totální blbec. Snad jediný mínus u dobrého malého servisu je ten že nemá případné díly skladem,ovšem dnes už z velkých obchodů s autodíly jezdí rozvážkové služby,takže už ani to není takový problém.

Datum: 02.09.16 18:40

Servis Mercedes hodina 1450 českých

Datum: 02.09.16 19:01

600 je normálka,někde je i 800 nebo 1000. Kdo má nějakýho šikovnýho mechanika mimo autorizák,má vyhráno. Ale nesmí to být za první pako co všechno podělá a taky to nesmí být totální vyčúránek-což dneska takovýho najít je velmi těžký. Pokud takovýho najde,tak výdaje za servis se radikálně sníží

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.