Přehrání software fabia

Od: Datum: 29.08.16 13:44 odpovědí: 5 změna: 10.09.16 17:13
Zdravím, chtěl bych se zeptat jak dlouho trvá přehrání softwaru? Nemuže to nějak negativně ovlivnit vozidlo? Kolik je cena na fabii Dik
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.09.16 09:49

Nerozumím dotazu? Chcete přehrát řídící jednotku? Proč? Co tam chcete přehrát? Nebo chcete čipovat? Jaký máte motor? Od toho všeho se odvijí jak rada tak cena. Proto Vám doposud nikdo neodpověděl.

doplněno 10.09.16 15:32: Přesně jak píše vanad, v servisu vás chtějí odrbat o peníze
Ohodnoceno: 0x

Od: mon
Datum: 10.09.16 10:26
Jedná se mi o to, že mi blbne stahování oken na pokyn na horu občas okno sjede dolů. Mluvil jsem se servisem a tam mi řekli, ze musí přehrát jednotku (software), tak mě zajímalo, co to obnáší. Dík
Od: vanad1
Datum: 10.09.16 15:12

Na Superbu po odpojení akumulátoru musím sjet s držením spínače dolů na doraz a pak nahoru nadoraz. Tím komfortní jednotka získá hodnoty proudu pro koncové polohy a pak jede už bez problémů. Přehrávání Software řídící jednotky jako takové nepomůže. Vždy jsou na jiné funkce další ŘJ.

Od: mon
Datum: 10.09.16 16:36
Tak bych měl odpojit baterií a stáhnout dolů a odpojit baterií?
Od: vernon
Datum: 10.09.16 17:13
Odpojíš akumulátor, sešlápneš brzdu, aby se vybily kondíky, čtvrt hodiny počkáš, zapojíš akku, BEZ PŘERUŠENÍ sjedeš oknem úplně dolu a poté úplně nahoru. To uděláš postupně u všech elektrických oken ve voze.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.