Jak sundat přilepený spoiler

Od: Datum: 29.08.16 13:23 odpovědí: 3 změna: 30.08.16 07:43

Zdravím, dotaz, jak sundam přilepený spoiler přilepený lepidlem na sklo? A čím odstranit kdyžtak zbytky z kastle?Spoiler přijde zpět nalepit po polepení kufru. Děkuji za odpovedi.

doplněno 29.08.16 14:03:

Jen doplním, jedna se spise o kridlo než spoiler :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.16 13:56

To jakože pak spoiler přilepíte na tu folii? to bude bezvadně držet...

Jinak lepidlo můžete ze spodu nahřát horkovzduškou, ale bacha ať nespálíte lak.

Ohodnoceno: 0x

Od: fst
Datum: 29.08.16 14:01

Spoiler neni jen prilepeny, je i pridelany srouby (jsem zapomel uvest), slysel jsem o oddelani strunou na autoskla, ale nevim :/ Nikdy jsem to nedelal.Lak na kufru poskodit muzu, na spoileru nechci. Myslite ze prohratim to pomuze? Lepidlo na autoskla?

Od: krtek
Datum: 30.08.16 07:43

ono záleží čím je přilepený...já si lepil rs stříšku na fabii a dělal jsem to myslím mamutem nebo něčím takovým (už si to nepamatuju)...a drží to jak helvétská víra..jinak co se týče třeba znaků...nebo nápisů, které jsou také přilepeny...tak ty jsem oddělával rybářským vlascem a zbtytek vyčistil ředidlem...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.