Auto se nehne

Od: Datum: 24.08.16 19:43 odpovědí: 2 změna: 24.08.16 20:05

Dobrý den, mám Fabii a měl jsem problém,že mi svítily zadní brzdové světla,tak jsem nechal vyměnit brzdový spínač,ale světla svítí dál. Asi něco v elektronice,ale chtěl jsem přejet ke kamarádovi aby se na to mrknul,ale auto se ani nehne. Nastartuju a chci se rozjet,ručku mám dole,ale auto je jakoby zabržděný a vůbec se nehne. Nevíte někdo co s tím?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fik
Datum: 24.08.16 19:58

Asi máš zatuhlou brzdu. Jinak by jsi musel mít nějak zaseklý hlavní válec brzd,i když tahle závada je velmi vzácná. Když šlápneš na pedál,vrací se normálně? nezůstává viset dole nebo nezvedá se pomalu do původní polohy? Když na tvrdo přidáš plyn a na prase pustíš spojku tak se auto ani nehne? protože kdyby jsi měl zarezlou brzdu tak to by se muselo utrhnout. Tohle vypadá že prostě v okruhu zůstává tlak a brzdy pořád brzdí. Zkusit zkontrolovat brzdy u kol jestli nějaká není opravdu na tvrdo zatuhlá,pokud ne tak povol odvzdušňovací šroubky,když vytryskne kapalina pod tlakem a brzdy se uvolní,tak máš skoro jistotu že je to hlavním válcem. Má auto ABS?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 20:05
avatar

já bych typ zarezlý lanovody ruční brzdy -nejde ti páka ručky nák divně z lehka?

nenasadili ste ten brzdový spínač špatně? pokud ho odpojíš z konektoru svítí ty světla či ne?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.