Pitbike - problém s převodovkou

Od: Datum: 23.08.16 16:49 odpovědí: 1 změna: 25.08.16 15:29

Zdravím, mám problém s převodovkou u svého PitBika.
Přestala mi fungovat trojka, tak jsem motor rozebral a měl jsem jednu vidličku obroušenou, takže jsem usuzoval, že kvůli toho nejde trojka, tak jsem objednal nový řadicí segment z internetu, no, motor jsem složil a trojka fungovala, ale mám problém.
Po zařazení čtyřky nejde podřadit níže, musím za řadičku potáhnout a poté jde zařadit níže. Všiml jsem si, že po zařazení čtyřky řadicí segment se vytlačí do jedné strany a poté, jak za tu řadičku zatáhnu, tak ten segment potlačím zpět a poté už ty rychlosti (3,2,1) fungujou.
Nevíte, kde může být chyba? Převodovku mám Ducar, jelikož se mi při rozebírání rozsypala, tak jsem jí skládal podle tohoto obrázku http://img.photobucket.com/albums/v400/dirtbkr188/Tech%20Pics/ThumpStartransdiagram.jpg
Převodovku mám tuto Ducar: http://www.pieces-pit.com/thu…50/boite_Daytona_150_2009.jpg
Děkuji za jakoukoli radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: moto®
Datum: 25.08.16 15:29

Na dálku se motor těžko léči. Někdy se stává, že podávací táhlo které je pod velkým předlohovým kolem primárního převodu, jde mimo řadicí váleček na kterém má zapadat a tahat za kolíky a pak to špatně řadí především z vyšších rychlostí zpět. Musí se vymonovat řadicí hřídel a palec na kterém je táhlo přihnout, dělám to ve svěráku. Také jsem již řešil na nových motorech, že táhlo bylo na palci špatně z fabriky. Je na čepu který je z druhé strany roznýtován a čep nebyl doražen a správně roznýtován.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.