Dodělani kliču Škoda Fabia I

Od: Datum: 22.08.16 21:25 odpovědí: 5 změna: 23.08.16 08:04

Zdravim.
Mam 2x fabii I. a u jedné mam 1 klič, ktery auto otevře a tim se i nastartuje a u 2. mam 2x klič - 1. otevře auto a 2. nastartuje. Neda se to nějak předělat na jeden klič?
A u obou aut bych to chtěl předělat na dalkové otevirani.
Poradte mi co se s tim da udělat a jak?
Ještě bych potřeboval vyřiznou kopie kliču (nahradní mam) kde v Praze by to někdo dokazal?
Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.16 21:46

koupíš uni dálkové ovládání a dopřipojíš ke stávajícímu centrálu

jako mít obě fábie na jediný klíč?

to by šlo zdemontuješ všechny zámky u vozu dle toho na jakej to chceš mít klíč a odneseš ke klíčníkům a oni ti ty zámky upraví na klíč kterej chceš

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.08.16 21:51

Ne na jeden klič obě fabky, ale aby ta druha měla jak zaměk ve dveřich tak i starter na jeden klič.

A to uni dal.ovladani stači jake koliv? Nebo i tam jsou nějake hačky?

Zapojeni je složite anebo stači přečist par navodu a zkusit?

Datum: 22.08.16 22:22

zmákne to jakákoliv uni dálka dle velikosti tvé peněženky -hledej tu která má dva výstupy na blinkry a prodloužený mínusový impuls na dovření oken

https://www.levnealarmy.cz/es…ve-ovladani-glk6102-g317.html

to sem nedávno cpal do nissana almery :)

zapojení pokud se nevyznáš v autoelektru a měření je lepší svěřit někomu kdo už to dělal zas tak jednoduchý to neni

k těm zámkům jak sem psal zámky ven a nechat přestavit na stejnej klíč

Datum: 23.08.16 08:04

Diky, zkusim se poptat kdo a za kolik by mi namontoval

Od: krtek
Datum: 23.08.16 08:02

neoriginální DO do Fabie je největší blbost co kdy kdo mohl udělat..sám jsem to nechával složitě odpárat, protože to bylo k prdu...komrdesát kabelů a úplně zbytečně..

co se týče originálního DO tak stačí sehnat (což je dneska umění, kupoval jsem jedny z posledních sad co byly) sadu, která je UNI i pro octavii..obsahuje 2x vystřelovák, 1x dveřní zámek 1x spínačku a do zálohy je tam vložka pro přihradku spolujezdce a kód pro spárování...vložky se přehodí (u dveří se musí pouze vyměnit planžeta, protože délky vložek jsou různé - stačí model do FL mají kratší vložku než facelift) a spárovat přes diagnostiku...nic víc..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.