Kamera detekce jízdy na červenou?

Od: Datum: 19.08.16 20:32 odpovědí: 9 změna: 20.08.16 10:07
Dobrý večer,
včera se mé přítelkyni podařilo projet na červenou na této křižovatce. Mají tam kamery, mají záznamové zařízení? Díky. pěkný večer
Pavel
https://mapy.cz/zakladni?x=15.7657760

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.16 21:07

Odkaz mě nenavedl na žádnou konkrétní křižovatku, jen na pohled mezi Hradec a Pardubice

Ohodnoceno: 0x

Od: pavelj
Datum: 19.08.16 21:20
Jedna se o světelnou křižovatku mezi Pardubicemi a Chrudimi kde je odbočka na Blato, Dražkovice
Datum: 19.08.16 21:55

Tam kamera není - tedy před cca 4 dny tam nebyla

Datum: 19.08.16 22:02
Ale je tam nějaký stožar s meteo stanicí a pod tím je kamera při průjezdu z Pardubic na Chrudim za křižovatkou po pravé straně. www.dopravniinfo.cz je tam webkamera
Otázka je jestli kamera sníma vozidla na průjezd na červenou.
Datum: 20.08.16 10:01

Webkamera tam skutečně je, ale to není systém, zaznamenávající projetí křižvovatky na červenou. Ten vypadá jinak - asi takto :

http://technet.idnes.cz/nenec…71207_163517_tec_technika_pka

Ovšem zrovna na té křižovatce u Blata by se takový systém docela šiknul, protože ač je tam kupa značek, + oranžové světla kus před semafory, vždy se najde nějaký vohnout, co to tam prohulí. Nehody tam jsou velmi často.

Datum: 20.08.16 10:07
Tak dík za informace. Ja jsem myslel, že mají detektory v křižovatce a kamera to nahrává.
Od: vvv
Datum: 19.08.16 22:43

Moc bych se toho nebal taky se mi to několikrát stalo, a žádná pokuta nepřišla.

Datum: 20.08.16 09:30

Bylo by vhodné aby přítelkyně navštívila očního lékaře

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.