Vůle na uložení tažného zařízení

Od: Datum: 14.08.16 23:11 odpovědí: 4 změna: 15.08.16 17:35

Mám na S-Maxu dovezeného z Německa odnímatelné tažné zařízení. Hák s koulí však vykazuje značný vakl ze srany na stranu (cca 1 cm). Pravděpodobně je vymačkaná drážka vyfrézovaná v tažném háku. Poradil by někdo firmu, která by tažné začízení opravila?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.08.16 07:51
Kontaktujte vyrobce, zda Vam posle jen tu odnimatelnou cast (pokud se vyrabi). Pokud se nevyrabi tak budto zkusit na vrakovisti nebo inzeratech a nebo nove TZ.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 15.08.16 11:29

Vakl 1cm pokud = to je omačkané tak hodit do šrotu a dát nové tažné. Do opravy typu vyvaření/ vyvložkování háku bych u nešel ani za zlaté prase. Zas tolik to nestojí.

Mmch. takhle dobité tažné = nejspíš s tim jezdilo prase a dá se čekat že dobitého toho bude víc.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: xyz
Datum: 15.08.16 13:03

Pokud je v prdeli hák, tak se pokusit sehnat jiný (vrakoviště, internet, bazar...). Pokud je v prdeli vnitřek na traverze tak vyhodit a koupit jinou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 15.08.16 17:35

Jiné tažné,po´´opravě´´ti to někde ulítne a někoho zabiješ. Vůle nebude jenom na tom odnímatelném háku,ale i na tom protikusu. Značí to že tím bylo taháno něco velmi těžkého a velmi často,proto bych si dal pozor i na stav celého auta.

Kup normálně s pevnou koulí a máš po starostech,žádné odmontovávání,a když někdo bude parkovat jak hovado,dá si dobrý pozor aby se o tebe náhodou neopřel

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.